Sakarya Abiye ve Nişanlık Moda Evleri

Son moda abiye modelleri için Sakarya nişanlık moda evlerini ve nişanlık galerilerini bir sayfada incele, fiyat teklifi al ve Düğün.com indirimleri ile nişanlığına sahip ol!

2 firma

Aşk-ı Şura Gelinlik

Adapazarı

Aşk-ı Şura Gelinlik

Muhteşem abiye modellerimiz sayesinde özel günlerinizde kusursuz bir görünüme kavuşabileceksiniz. Modaevimizde misafirlerimizi; kına gecesi, nişan ve söz organizasyonları için her zevke hitap eden...

500-1.000 TL

Min. Fiyat

Özel Dikim

Özellikler

1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Abiye ve Nişanlık Firmaları

Nişanlık Ne Renk Olmalı?

Tüm gözler nişanın günü sizin üzerinizde olacağı için o gün giyeceğiniz nişanlık çok önemli. Tarzınıza uygun şekilde beğeneceğiniz abiye elbisenin aynı zamanda vücut ölçülerinize ve özelliklerinize göre de olması gerekir. Eğer kilo sorunu yaşayan bir kadınsanız, siyah abiye modelleri arasından beğendiklerinize bakabilirsiniz. Siyahın mucizesine inanarak, bu rengin sizi bir iki beden daha zayıf göstereceğini unutmayın. Yine kilo sorunu yaşayanlar için bir diğer önerim de büyük desenleri olan, karışık renkteki nişan elbiselerinden uzak durmaları yönünde. Bunun yerine tek renk abiye çeşitleri sizin için daha uygun bir seçenek olacaktır. Abiye elbisenizin rengine karar verirken, nişan töreninizin konseptini de göz önünde bulundurmanızı öneririz. Mesela evde pembe konseptli bir nişan töreni düzenliyorsanız, gümüş tonlarda bir kısa abiye tercih edebilirsiniz. Nişan kıyafetlerinin rengine törenin olacağı mevsimi dikkate alınarak da karar verilebilir. Örneğin bahar ayında bir restoranın bahçesinde nişan töreni gerçekleştirecekseniz, yemyeşil çimenlerle uyumlu olacak sarı bir abiye elbise hoş bir tercih olabilir.

Hangi Abiyeye Hangi Saç Modeli ile Uyar?

Seçeceğiniz saç modelinin, elbisenizin özelliklerini kapatmaması ve kıyafetiniz ile uyumlu görünmesi önemlidir. Mesela kışın gerçekleşecek nişanınız için pelerinli abiye tercih edecekseniz, saçlarınızı açık bırakmamanızı öneririz. Bunun yerine sıkı bir balerin topuzu ile çok zarif ve cool bir görüntü yakalayabilirsiniz.