Abiye ve Nişanlık Sakarya

Burcu Güner Haute Couture

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL

Burcu Güner Haute Couture Özellikler

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL
Teslim Süresi
3 hafta
Özellikler
Özel dikim Hazır model Kiralama Hafta sonu hizmet

Burcu Güner Haute Couture Hakkında

Her gelin adayı nişan organizasyonu esnasında göz kamaştırmak, kendine yakışan bir abiye ile mutlu olmak ister. İşte Burcu Güner Haute Couture markası olarak bu isteğinize geniş ürün yelpazemiz ile karşılık veriyoruz. Alanında profesyonel bir ekibimiz ile birlikte nişan organizasyonunuza damga vuracak modellerimizle sizi mağazamıza bekliyoruz.

Birbirinden farklı kesim ve renklerde birçok nişanlık modeline rastladınız. Fakat seçim yapmak oldukça zor, biliyoruz. Pek çok modaevini inceleyerek doğru yeri seçmeye çalışıyorsunuz. Bir modeli incelerken tüy detaylar hoşuna gidiyor, bir başka modelde ise düşük omuzlar… Kırmızı, mavi, bordo gibi birçok renkle karşılaşıyor, hangisini giyeceğiniz konusunda kararsız kalıyorsunuz. Merak etmeyin! Burcu Güner Haute Couture’de danışmanlarımız eşliğinde kolay bir seçim süreci yaşayacaksınız.

Kendini gelişten ve modayı yakından takip eden danışmanlarımız, size en uygun modelleri tek tek gösteriyor. Tabii ki bunun için ilk önce vücut tipinizden, konseptinize hatta organizasyonunuzun yapılacağı mevsime kadar konuşmamız gerekiyor. Sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda karşınıza hoşunuza gidebilecek ve aynı zamanda istediğiniz kriterlere uyacak modelleri çıkarıyoruz. Aralarından yaptığınız seçimleri de üzerinizde deneyerek tekrar değerlendiriyorsunuz.

Hazır modellerimiz beklentinizi karşılamıyorsa sizin için sıfırdan özel dikim yapıyoruz. Hatta belki de bir ünlünün abiyesini beğenmiş ve onun dikiminin yapılmasını istiyor olabilirsiniz. İstediğiniz değişikliklerle birlikte, o abiyeyi sizin için hazırlıyoruz. Birkaç prova sonrasında sadece üç hafta içerisinde nişanlığınızı teslim ediyoruz. Sakarya nişanlık mağazaları arasında da özel dikim alternatiflerimizle dikkat çekiyoruz. Çünkü sıfırdan, müthiş bir emekle abiye dikiyoruz. Böylece hem size hem de hayallerine yakışacak nişanlığa kolayca sahip oluyorsunuz.

Hizmet içeriklerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgiler almak istiyorsanız sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir ya da yandaki formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • İşyeri Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Cumhuriyet Mah. Kayın Sk. No:21 Sakarya / Adapazarı

  • Haritadaki Konumu

    Burcu Güner Haute Couture Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.