Kardelen Modaevi

E-posta Gönder

  • Konak, İzmir.

Kardelen Modaevi Hakkında

Gelinlik tercihinin düğün süreçlerinin hem heyecanlı hem de en güzel kısmı olduğunun farkındayız. Uzun yıllardır Kardelen Modaevi içerisinde birbirinden özgün içerikler üreterek rüyalarınızın gelini olmanızı sağlıyoruz.

İzmir’de bulunan mağazamız içerisinde her şeyin tam da istediğiniz gibi olduğu keyifli bir düğün süreci yaşamanızı sağlıyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte isteklerinizi iyi analiz ederek size özel çalışmalar yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla gelinlerimizin beklentilerinizi %100 karşılamayı hedefliyoruz.

Gelinlik tercihi zamanı sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi, tarzınızı, beğendiğiniz gelinlik modellerinizi tüm detaylarıyla öğreniyoruz. Her zaman en iyi hizmeti sunmaya dikkat ettiğimiz için önceliği sizin taleplerinize veriyoruz. Hem keyifli bir tercih süreci yaşamanızı hem de rüyalarınızın gelini olmanızı sağlıyoruz. Güler yüzlü yaklaşımımızla kendinizi aile sıcaklığında hissetmenizi istiyoruz. Vücut ölçülerinize ve düğün konseptinize uygun bir model hazırlıyoruz.

Mağazamız içerisinde her zaman özgün içerikler üretiyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da bazı örnekleri size göstererek aklınızda hizmet kalitemize dair bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Her renk kumaşı bulunduruyor ve kaliteden asla taviz vermiyoruz. Üstelik sadece gelinlik değil nişanlık, kına abiyesi ve kaftan gibi özel günlerinizde giyebileceğiniz diğer elbise modellerimizle de size yardımcı oluyoruz.

Gelinlik modellerimizde tarlatanların kabarıklığını sizin isteğinize göre ayarlıyoruz. Askılı, kayık yaka, dekolteli, dantelli modellerimiz içerisinden kendinize en yakın bulduğunuz stili rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Balık model, prenses stil ve a kesim gelinliklerimizle vücut ölçülerinize uygun bir hizmet sunuyoruz. Vücut ölçülerinizin kalıbını kağıt üzerine çıkararak gelinliğinizin dikimine başlıyoruz. Yaklaşık 1 ile 3 prova sonrasında eksiksiz bir şekilde gelinliğinizi size teslim ediyoruz.

Siz de İzmir modaevleri içerisinde yer alan mağazamızın kıymetli gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Akdeniz, Mimar Kemalettin Cd. 70/C, 35000 Konak/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.