Abiye ve Nişanlık İzmir

Lovely Abiye

Lovely Abiye
  • Min. Fiyat
    2.000-3.000 TL

Lovely Abiye Özellikler

Minimum Fiyat
2.000-3.000 TL
Teslim Süresi
3 hafta
Özellikler
Özel dikim Hazır model

Lovely Abiye Hakkında

2000’den bu yana birbirinden göz alıcı ve gösterişli gece elbiselerimizle Lovely Abiye’de İzmir’in en zevkli hanımlarına hitap ediyoruz. Düğün ve diğer tüm özel davetlerinizde siz de tüm dikkatleri üzerinize toplamak istiyorsanız, İzmir nişan elbiseleri denince ilk akla gelen markamızda beğeneceğiniz pek çok tasarım sizi bekliyor. Özel gecelerinizi başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz elbiselerle taçlandırabilir, Lovely Abiye modelleriyle gecenin yıldızı siz olabilirsiniz!

Deneyim
Lovely Abiye’nin kapılarını hanımlara 2000 yılında açtık. O günden bugüne dek kendimizi sürekli geliştirerek ve ürünlerimizin kalitesini arttırarak beğeninizi kazanmaya devam ediyoruz. Her yıl kreasyonlarımızı yenileyerek karşınıza yepyeni modellerle çıkıyoruz. Müşteri memnuniyetine her zaman öncelik verirken, farklı tarzlarımızla tüm hanımların zevklerine ve bütçelerine hitap edebiliyoruz. Özel günlerinizin yanı sıra katılacağınız diğer tüm davetlerde Lovely Abiye farkıyla tüm ilgiyi üzerinizde toplayabilirsiniz.

Hizmetler
Lovey Abiye olarak size kendinizi özel hissettirmek için en farklı gece elbisesi ve abiye modellerini çizip İzmir abiye firmalarından bambaşka kreasyonlar yaratıyoruz. Dilerseniz hazır modellerimiz arasından zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir abiye elbise beğenebilirsiniz. Ayrıca tamamen size ve vücut ölçülerinize özel abiye dikimi de yapabiliyoruz. Özel siparişlerimizde tasarımcılarımız sizinle ilgileniyor ve hayalinizdeki elbiseyi tam da istediğiniz şekilde üzerinize uygun dikiyor.

Abiye modellerimizden bahsetmek gerekirse, ağırlıklı olarak klasik, şık ve gösterişli modeller çalıştığımızı söyleyebiliriz. Çizgili, parlak organze veya saten kumaşlar, kollarda ya da eteklerde fırfırlar elbiselerimizde sıkça görebileceğiniz detaylardan bazıları. Simli, ışıltılı ve kristal taşlı elbiselerimiz özellikle ışıldamak isteyen hanımların büyük ilgisini görüyor. Tül detaylı elbiselerimiz ise kına gecelerinin ve vazgeçilmezi. Balık ve yarım balık kadar prenses model elbiselerimizi de inceleyebilirsiniz.

İzmir nişanlık modelleri ve fiyatları açısından her bütçeye uygun tasarımlar yapmaya özen gösteriyoruz. Zevklerinizi ve tarzınızı yakalamak da bizim için önemli. İzmir’de şıklığın adresiyiz ve bir kez Lovely Abiye ile tanışan hanımlar bir daha asla bizden vazgeçemiyor. Siz de zengin kataloğumuzdaki abiye ve nişanlıklarımızı incelemek ve fiyat bilgi almak isterseniz, sayfanın yanındaki formu doldurabilirsiniz. Sorularınız için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Karabağlar

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.