Gülsüm Karakaş Abiye Nişanlık

E-posta Gönder

0232 335 5596

Abiye ve Nişanlık

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim

Kampanyalar ve Paketler

Gülsüm Karakaş Abiye Nişanlık

Düğün.com Çiftlerine Özel Tüm Modellerimizde %15 İndirim !

Tüm Modellerimizde %15 İndirim fırsatını kaçırmayın.

Detaylar için iletişime geçebilirsiniz

Son gün 30/06/2021


Hakkında

Özel günlerinize yakışır bir şıklık istiyorsanız, bunun için doğru mağazalara ve modaevlerine bakmalısınız. İzmir’de hizmet verdiğimiz Gülsüm Karakaş Abiye Nişanlık isimli markamızla tanıştığınızda beklentilerinizin karşılanacağı bir hizmet alacağınıza emin olabilirsiniz. Siz de güzelliğinizi önemsiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Özel dikim tasarımı üzerine çalışan bir modaeviyiz. Renk renk, çeşit çeşit kumaşlarımızla göz alıcı abiyeler tasarlıyoruz. Tüm bu tasarımların arkasında ise işinde uzman profesyonel bir ekip bulunuyor. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti sağlamak olduğu için sizinle çalışırken de beklentilerinizi önemseyeceğimizi şimdiden bilmelisiniz. Daima en iyisini sunmak bizim çalışma hedefimiz.

Nişan, kına gecesi ya da mezuniyet gibi özel günleriniz için abiye aramaya başladığınızda elbette pek çok mağazaya göz atacaksınız. Bizi ziyarete geldiğinizde size nasıl bir yol izlediğimizden bahsetmek isteriz. Sizi güler yüzlü bir şekilde, hijyen koşullarına dikkat ettiğimiz modaevimizde ağırlıyoruz. Nasıl görünmek istediğinize, abiyeyi nerede giyeceğinize, eğlence konseptine ve vücut ölçülerine göre size en çok yakışacak modellerin neler olduğuna karar veriyoruz. Daha önce yapmış olduğumuz çalışma örneklerimizden de göstererek kalitemize dair bilgi edinmenizi sağlıyoruz.

Özel dikim aşamasında firma olarak biz her detayda size danışıyor ve onayınızı alıyoruz. Kullanılacak kumaşlardan taş işleme aksesuarlarına kadar her ayrıntıda sizin beğeniniz önceliğimiz oluyor. Dekolteli, uzun kollu, hakim ya da illüzyon yakalı aklınıza gelen tüm modelleri tercih edebilirsiniz. Vücut ölçüleriniz doğrultusunda provalarla abiyenizin dikimini tamamlıyoruz. Aşama aşama hayalini kurduğunuz abiyenin oluşumuna şahit olmak sizin için de unutulmaz bir deneyim oluyor. Üstelik provalar esnasında fikriniz değişirse, model üzerinde rahatlıkla oynamalar da yapabiliyoruz.

Siz de İzmir abiye mağazaları arasında yer aldığımız Gülsüm Karakaş Abiye Nişanlık markasının ayrıcalıklı imkanlarından yararlanmak ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi edinmek için sayfada yer alan iletişim kanallarıyla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Gülsüm Karakaş

  • Telefon: 0232 335 5596
  • Adres: Akdeniz Mah. Gazi Bulv. Safter Bey İş Hanı No:38/401, Çankaya Konak

Gülsüm Karakaş Abiye Nişanlık Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!