Abiye ve Nişanlık İzmir

Dilek Yaldız

  • Min. Fiyat
    3.000-5.000 TL

Dilek Yaldız Özellikler

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL
Teslim Süresi
4 hafta
Özellikler
Özel dikim Hazır model Kiralama

Dilek Yaldız Hakkında

Özel bir güne mi katılacaksınız? Veya şöyle soralım; en özel gününüze sayılı günler mi kaldı? Eğer bu soruların cevabı pozitifse doğru yerdesiniz. İzmir özel tasarım abiye ve nişanlık denince akla gelmeye başlayan yükselen markalardan biriyiz. Baş tasarımcımız Dilek Yaldız’ın açtığı atölyemiz ile şehrin kişiye özel çalışan modacıları arasında yer alıyoruz. Burada; birbirinden yetenekli ve bir o kadar da deneyimli stilistler, tasarımcılar ve terziler olarak hep birlikte çalışıyoruz. Kendini özel ve güzel hissetmek isteyen genç veya olgun her kadın için aynı özenle çalışıyoruz.

Üretim alanımız özel gün kostümleri üzerine ve bunlar arasında gelinlikler, nişanlıklar, kına gecesi elbiseleri, after party minileri gibi çok sayıda içerik var. Her organizasyonun kendi ruhuna uygun tasarımlar ortaya çıkararak kostümlerimizi hazırlıyoruz. Belirtmeden geçmeyelim, her yıl büyük bir çaba ve mesai sarf ederek defilesini yaptığımız kreasyonlarımız mevcut. Özel günleri için bu kreasyondan parçalar tercih eden müşterilerimize kendi ölçülerine uygun olacak şekilde dikim yapıyoruz.

Bunun dışında kendine özel bir tasarım isteyen gelin veya gelin adaylarımız olursa da memnuniyetle çizimlerini yapıyoruz. Vücut ölçüleri, tipi, zevki ve organizasyonun konseptine uygun olacak şekilde dizayn edilen elbiseyi kaliteli kumaşlar, aksesuarlar ve danteller ile dikiyoruz. Sadece birkaç prova ile de hayallerdeki elbiseyi en canlı rengi ile sahibine teslim ediyoruz.

İzmir nişanlık dikim evleri arasında kendinizi emin ellere emanet etmek isterseniz Dilek Yaldız ve ekibi olarak sizinle çalışmayı çok isteriz. En mutlu günlerinizin miladı olacak töreninizde size özel elbiseniz ile tüm beğenileri kazanacağınıza eminiz. Eğer bizimle tanışmak veya hizmet detaylarımızla ilgili merak ettiklerinizi öğrenmek isterseniz yapmanız gereken son derece basit. Sayfanın sağ tarafında bulunan formu eksiksiz olarak doldurup alttaki butona tıklayarak bizden randevu alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet Bulvarı No: 194/2 Selba Apartmanı Alsancak/İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.