Isparta Abiye ve Nişanlık

Nişan hazırlıklarını kolayca tamamlayabilmen için Isparta abiye ve nişanlık moda evlerini listeledik, tüm modelleri kolayca incele ve beğendiğin firmalardan teklif al!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Kilolular Nasıl Nişanlık Giymeli?

Nişan törenleri kuşkusuz düğününüzün bir provası niteliğindedir. Gelinlik seçmeden önce nişanlık kıyafetinizi seçersiniz. Bu sayede vücudunuzda en iyi duran modelleri fark etme şansını yakalamış olursunuz. Eğer kilolarından şikayet eden bir kadınsanız, abiye tercihinizi siyah renkten yana yapmanızı öneririz. Siyah renk sizi bir iki beden ince gösterecektir. Bu nedenle siyah abiye modelleri arasından zevkinize uygun bir elbise seçebilirsiniz. Aynı şekilde üzerinde fazla deseni ve enine çizgileri olmayan, tek renk elbiseler içerisinde de daha zarif görünebilirsiniz. Kilo sorunu yaşıyorsanız kısa abiye modelleri yerine uzun abiye elbiseler daha doğru bir seçim olacaktır. Seçtiğiniz kıyafeti vücut tipinize uygun seçerseniz, kusurlarınızı kapatıp, güzel bulduğunuz bölgelerinize vurgu yaparak, nişanınızda büyüleyici görünebilirsiniz. Mesela armut vücut tipine sahipseniz, kilolarınız basen bölgelerinizde yoğunlaşacağından, bu bölgeyi kapatan A ya da prenses kesim nişan elbiseleri tercih edebilirsiniz. Elma vücut tipine sahipseniz, kilolarınız genellikle vücudunuzun üst bölgesinde yoğunlaşacaktır. Dikkatleri üst bölgeden alt bölgelere çekmek için bacak yırtmaçlı abiye çeşitleri arasından bir tercihte bulunabilirsiniz. “Kısa boylular nasıl nişanlık giymeli?” diye düşünüyorsanız, sizin için önerimiz kesinlikle kısa abiye modelleri olacak. Vücut tipinize uygun nişanlık modellerine ilişkin daha fazla bilgi edinmek isterseniz “Vücudunuza En Uygun Nişanlık Tarzı” başlıklı makalemizi de okuyabilirsiniz.

Tüm İlçeler Abiye ve Nişanlık Firmaları

Tüm Şehirler Abiye ve Nişanlık Firmaları