Unutulmaz Evlilik Teklifleri

Cemre Sena Baykara tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 6:54 DK

16.07.2019

Sevgiline özel bir evlilik teklifi yapmak için fikir arıyorsan doğru yerdesin. O büyük soruyu sorarken sana ilham vermesi için birbirinden güzel evlenme teklifleri hazırladım. Sizin ilişkinize en uygun olanı seçerek unutulmaz bir teklif yapabilirsin.

Sevgilinle hayatını birleştirmeye karar verdiysen sıra ona büyük soruyu sormaya geldi. Nasıl bir evlenme teklifi yapacağına karar verirken ilişkiniz sana yol göstersin. Sevdiğiniz yerler, yapmaktan hoşlandığınız şeylerden yola çıkarak ona yıllar boyunca hatırlayacağı bir evlilik teklifi yapabilirsin. Şimdi sana birkaç evlilik teklifi fikri önereceğim. Ayrıca Düğün.com evlilik teklifi hikayelerini okumanı da öneriyorum, orada da ilham alabileceğin örnekler bulabilirsin.

Sürpriz Evlenme Teklifleri

“Sıradan bir gündü ve aniden…” diye başlayan bir cümleyle sevdiklerinize o özel günü anlatabileceğiniz sürpriz evlilik teklifi yapmaya ne dersin? Cevabın “Evet” ise bu fikirlerden ilham alabilirsin.

Film sahnesi tadında

Sevgilinle gittiğin sıradan bir hafta sonu gezisini büyük bir sürprize dönüştürmeye ne dersin? Doğayla iç içe bir program hazırlayıp romantik bir evlilik teklifine imza atabilirsin. Şöyle ki: Şimdi bir ortam düşün, örneğin; Sapanca Gölü kenarı. Süslenmiş eski bir cabrio araba, ahşap kapılar, ışıklandırılmış ağaçlar, kalpler, renkli balonlar ve kır çiçekleriyle dekore edilmiş, geniş, yemyeşil bir alan.

Sevgilin kapıdan girdiği andan itibaren her detayıyla büyüleniyor. Tüller ve ışıklarla süslenmiş uzun bir iskeleden mum ışıklarıyla aydınlatılmış, güllerle donatılmış bir yemek masasına yürüyorsunuz. Sevgilin heyecan ve şaşkınlıkla doluyken yüzüğünü çıkarıp evlenme teklif ediyorsun! Hatta tüm bu anlar sizin için bir ekip tarafından, kameralarla, dronelarla kayda alınıyor! Sana fikir vermesi için bir örneğini izleyebileceğin videoyu şuraya bırakıyoruz:

Sen de Sapanca'nın eşsiz doğasında böyle bir organizasyonla, şık bir kokteylde ya da teknede evlilik teklif etmek istersen Sürpriz Evi firması bu konuda sana yardımcı olabilir.

unutulmaz evlilik teklifleri

Yasak kelimelere dikkat!

Arkadaşlarınızla toplandığınız sıradan bir günde Tabu gibi kartlarla oynanan bir kutu oyunu oynayın. Oyunun ortalarında sevgiline sanki karttan “evlilik teklifi” kelimesi çıkmış gibi anlatmaya başla. O cevabı bilmenin heyecanıyla “Evlenme teklifi!” diye bağırdığında cebinden yüzüğü çıkart ve ona tüm arkadaşlarınızın önünde sürpriz bir şekilde evlenme teklifi et. Arkadaşlarınıza oyundan önce bu konudan bahsetmeyi ve o özel anı kameraya almalarını istemeyi unutma. Bu şekilde teklifin ve sevgilinin o anki şaşkınlığını ölümsüzleştirebilirsin.

Kameralara oynayın

Telefonunun kamerasını aç ve sevgilini konuşturduğun bir video çekmeye başla. Ona senin hakkındaki sevdiği ve sevmediği özelliklerinle ve birlikte yaptığınız şeylerle ilgili çeşitli sorular sor. Sen de aynı şekilde onunla birlikte bu sorulara cevaplar ver. “Şimdi son soruya geçiyorum” diyerek büyük soruyu patlat. O an sevgilinin gözlerinde mutluluk, şaşkınlık ve daha pek çok duyguyu bir arada görebileceğine emin olabilirsin.

unutulmaz evlilik teklifleri

Ona şarkılar söyle!

Bazen şarkılar her şeyi anlatır. Evlilik teklifini ederken sen de şarkıların gücünden yararlanabilirsin. Çok sevdiğiniz arkadaş grubunuz ile dikkat çekmeyen, gayet rutin görünen bir etkinlik planlayın. Mesela kareoke bara gidebilirsiniz. Grubu neşelendiren parçalardan sonra sevgilinin gözlerinin içine bakarak, ilişkiniz için anlamlı bir parçayı seslendir ve şarkının sonunda büyük soruyu sorarak sevgilini bu etkileyici evlenme teklifi ile şaşırt. Hem sizin hem de arkadaşlarınızın bu özel geceyi unutamayacağına şüphe yok!

İlginç Evlenme Teklifleri

Farklı şeylerden hoşlanan bir çiftseniz sevgiline kolay kolay kimsenin aklına gelmeyecek ilginç bir evlenme teklifi yapabilirsin. Nasıl mı? İşte sana birkaç öneri…

Sen değil tablo konuşsun!

Evlilik teklifinde biraz sanat dokunuşuyla sevgilini şaşırtabilirsin. Bir ressamla anlaşarak sevgilinin şaşırmış yüz ifadesindeki portresi ve ona doğru uzanan bir yüzük kutusunun olduğu bir tablo hazırlat. Teklifi yapacağın büyük gün geldiğinde ona bu tabloyu hediye et ve tepkisini bekle. Büyük ihtimalle sana “Bu ne anlama geliyor” tarzında bir soru soracaktır. Evet bu senin işaretin! Şimdi cebindeki yüzüğü çıkar ve ona evlenme teklifini et. Böyle bir teklif sana ve sevgiline evlenme teklifi ettiğin günden bir hatıra kalmasını da sağlar. Yıllar geçse bile resmi her gördüğünüzde o özel güne geri dönebilirsiniz.

İpuçlarını topla, yüzüğe ulaş!

İpuçlarını takip ederek kilitli olduğun alandan kurtulmaya çalıştığın odadan kaçış oyunlarını duymuşsundur. Peki bu eğlenceli oyun ile sürpriz evlilik teklifine ne dersin? Sevgilinle birlikte ipuçlarını toplayacaksın, ama sonunda ulaşılan anahtar değil, yüzük olacak! Üstelik seçeneklerin, odadan kaçış setleriyle sınırlı değil. İster arkadaşlarınla ister sevgilinle birlikte oynayabileceğin bu oyun için evinin salonu ya da önceden belirlediğin bir mekana da hikayeye uygun set kurdurabilirsin.

Sen de böyle bir sürpriz evlilik teklifine imza atmak istersen Kaçmasak da Olur Evlilik Teklifi firması, hayalindeki organizasyon için sana yardımcı olabilir. Firma, "Topkapı Soygunu" oyununu istediğin yere kuruyor, tarihi kostümlerle hikayeye uygun bir ortam oluşturuyor. Oyunun sonu da malum...

unutulmaz evlilik teklifleri

Teklifin uçsun!

Renkli uçan balonlar ilgini çeker mi? Cevabın “Evet” ise sevgiline balonlarla ilginç bir evlenme teklifi yapabilirsin. Evlenme teklifi edeceğin tektaş yüzüğü ve “Benimle evlenir misin?” yazan bir notu uçan balonların ucuna bağla. Elinde tuttuğun uzunca bir iple onu sevgilinin evinin camına doğru uçur. Sonra onu arayıp cama çıkmasını söyle. Zaten balonlar ve yüzüğü görünce neler olduğunu anlayacaktır. Tabii bu teklif için sevgilinin evinin çok yüksek bir binada olmaması gerektiğini de söylemeliyim.

Trendleri takip etmende fayda var. 2019 senesinde sıklıkla göreceğin tektaş modelleri de burada: Evlilik Teklifini Taçlandıracak 2019 Tektaş Modelleri

Mola bitti aşk sürüyor!

Film izlemeyi seven bir çiftseniz sinemada evlenme teklifi yapmak ilişkinize çok yakışacaktır. Sinema salonu ile anlaşarak film arasındaki reklamların olduğu sırada hazırladığın bir videoyu yayınlatabilir ve sevgiline hem şaşırtıcı hem de ilginç bir evlenme teklifi yapabilirsin. Hatta videoyu bir fragman gibi tasarlarsan bu teklifinin daha da unutulmaz olmasını sağlar.

alternatif metin

Sen de ilk aşkına mı evlenme teklifi edeceksin? Bazı ünlüler öyle yapmış: Bu Hikayeler Filme Konu Olur: İlk Aşklarıyla Evlenen Ünlüler

Romantik Evlenme Teklifleri

Aşkınız hep masallardaki gibi romantikse o zaman bunu evlenme teklifine de yansıtmalısın. Romantizm dolu bir anda ona büyük soruyu sorarak sevgilini büyüleyebilirsin.

Kalbini takip et!

Kalpli bir post-it al ve her sayfasına sevgilini neden sevdiğini anlatan bir cümle yaz. Sonra post-itleri varmasını istediğin yere doğru giden bir yol şeklinde yerleştir. Son kağıdı odanın kapısına yapıştır ve bu post-itin üzerinde “Tüm bu sebepler ve daha pek çoğu için...” yazılı olsun. Sevgilin kapıyı açıp elinde yüzükle seni görünce gözlerinin mutluluktan dolacağına emin olabilirsin. Bu romantik evlenme teklifi ile ona sonsuza kadar hatırlayacağı özel bir an bırakabilirsin.

Bir taşla iki kuş!

Sevgilinle birlikte gittiğiniz bir tatili evlenme teklifi için harika bir fırsat olarak görebilirsin. Aşk şehri olarak nam salmış New York, Paris ya da Roma gibi bir yerde ya da Türkiye’deki en büyüleyici yerlerden Kapadokya’da romantik bir evlenme teklifi gerçekleştirebilirsin. Örneğin Kapadokya’daki gezi balonlarından birindeyken romantik bir gün batımı eşliğinde sevgiline, onunla beraber olmanın aynen böyle havalarda uçmak gibi bir his olduğunu söyleyerek teklifte bulunabilirsin.

Ziyafet sofrası kur!

Sevgilinin en sevdiği yemekleri yaparak ona mum ışığında romantik bir sofra hazırla. Yemekleri senin hazırlamanın sevgilin için çok değerli olacağını unutma. Bu romantik yemeğin bitimine doğru birden ziliniz çalsın ve sevgilin kapıyı açtığında en sevdiği parçaları çalan bir trio müzik grubuyla karşılaşsın. Bütün bu şok edici detaylar sana diz çöküp yüzüğü hazırlaman için yeterli zamanı verecektir. Evlenme teklifi sözleri arasından ilgi çekici bir cümle seçip unutulmaz bir evlenme teklifi edebilirsin.

unutulmaz evlilik teklifleri

Mutluluğunuz evlendikten sonra da sürsün diye şu yazımızdaki önerilerimize de göz atabilirsin: Evlilikte Mutlu Olmanın Yolları Nelerdir?

Ünlülerden Evlenme Teklifleri

Hollywood yıldızlarının da evlenme teklifi yaparken senin kadar özendiğine emin olabilirsin. Ünlülerden unutulmayacak evlilik tekliflerinden birkaçına gel birlikte bakalım.

Kim Kardashian ve Kanye West

Gösterişli hayatıyla dikkat çeken Kim Kardashian’ın sade bir evlilik teklifi aldığını zannediyorsan çok yanılıyorsun. Kanye West, Kim’e evlenme teklifi ederken San Francisco’daki AT&T Stadyum’unda 50 kişilik orkestra eşliğinde görkemli bir evlenme teklifi gerçekleştirdi. İkili stadyuma geldiğinde orkestra Lana Del Rey’in romantik parçası “Young and Beautiful” parçasını çalmaya başladı ve havai fişekler gökyüzünü kapladı. Skor tabelasında “Lütfen benimle evlen!” yazısı belirince Kanye, 15 karat yastık kesim bir tektaş pırlanta ile Kim’e evlenme teklifi etti.

Amal Alamuddin ve George Clooney

Hollywood’un karizmatik aktörlerinden George Clooney, insan hakları avukatı olan başarılı sevgilisi Amal Alamuddin’e evlerinde romantik bir yemek ve müzik eşliğinde evlenme teklifi etti. İlişkilerini spot ışıklarından uzakta yaşan çifte de böyle bir evlilik teklifi yakışırdı doğrusu. George Clooney bile mum ışığında güzel bir yemek ve hoş müzikler eşliğinde evlenme teklifi yaptıysa sen neden yapmayasın?

Camilla Alves ve Matthew McConaughey

Matthew McConaughey, güzel sevgilisi Camilla Alves’e evlenme teklifi yapmak için tatili fırsat bilenlerden. Çift aileleriyle birlikte Noel tatilindeyken hediye merasiminde McConaghey müstakbel eşine kocaman bir kutu hediye etmiş. Yakışıklı aktör yüzüğü iç içe sekiz kutunun içine koymuş. Alves en sonunda hediye kutularını açıp yüzüğe ulaştığında McConaghey diz çöküp büyük soruyu sormuş. Matthew McConaughey’nin yaptığı bu teklif sevgiline yapacağın sürpriz evlenme teklifi için sana ilham kaynağı olabilir.

unutulmaz evlilik teklifleri

Sevgiline “Benimle evlenir misin?” diye sorarken sana yardımcı olması için birkaç fikir önerisi sundum. Bunlardan sizin ilişkinize en uygununu seçerek sonsuza kadar hatırlanacak bir evlilik teklifi yapabilirsin. Bilmen gereken bir şey var ki nasıl evlenme teklifi edersen et, sevgilin için hepsi unutulmaz olacaktır. Çünkü bu birlikte olan hayatınıza atacağınız ilk adım.

Sıradaki Makaleler

Diğer makaleleri de görüntüleyin

20 yorum

A

Aysel

27/03/2014

hala fikir istiyorsaniz bir de youtube a girip super otesi evlenme teklifi yazin ve o videoyu gorun. bence harika olmus. Teklif Istanbul'da geciyor.


Ş

Şeyma

16/10/2014

benim için hepsinden önemlisi beklemediğim bi anda olması!!! :):)


GB

Gülçin Bozoklu

16/10/2014

hep kadınlar bekliyor bu teklifi fakat çok yakın bir arkadaşım sevgilisini evlilik mevzusunda biraz kırdıktan sonra evlilik teklifini kendisi etme kararı almıştı. ederken biraz zorlanmış ve mutluluktan dayanamayıp aglamaya başlamış fakat sonrasında romantik anlar yaşanmış arkadaşımın anlattıgına göreee :):)


ÖY

Özlem Yılmaz

03/01/2015

ben bir bayan olarak kendim teklif etmeyi planlıyorum tabi o benden önce teklif etmezse bu yeterince şaşırtır onu zaten şimdii düşündüm de süslü bişeye ihtiyacımız yok.


İC

İsmail Cankart

11/01/2015

Ben sinemada gerçek sinema tadında film başlamadan daha reklamlar oynarken araya koydurdum. Süper oldu, beyoğlu majestik sinemasında yaptım, hem ucuz hemde Beyazperdede yaptım. :))

SD

Serdal Damar
Ne kadara maal oldu

CU

Caner Uçgun
Ne kadar ücret ödemiştiniz ?


BP

Bulut Parlak

05/02/2015

Sinema fikri güzelmiş


MK

Mert Kısa

04/03/2015

hastalanmış gibi yapıp acile servise götürmesini söyledim. daha önceden serviste çalışan arkadaşlarla paylaşıp söylemiştim. Muayene,tetkik,serum derken telaşlı şekilde etrafımda doktorlar hemşireler dönerken birden teklifi ediverdim. Biraz üzüldü ama sonunda koskocaman gözlerle evet cevabını şaşırtarak aldım tavsiye ederim:)

SK

Sado Karaduman
dayak yemeyelim sonra


MNP

Mehmet Nuri Pehlivan

15/04/2015

Sanirm suan hic beklemedgniz bir an ve tam zamani BENIMLE EWLENIRMISIN $€¥M@ :))

Ş

Şeyma
Evet evet evet


SG

Sarp Güdekoğlu

02/05/2015

Pariste Eyfel kulesinin altın da mikrofonla BENİLE EVLENİRMİSİN derdim

MB

Mete Başıtunç
Ben üniversite 3 o 2 bursa dan kayseri ye geldim hemşire lik okulundan en iyi arkadaşını bulup ikna ettim meydana bi cafe ye gittiler onun tanımadığı bi kız buldum buna anket için gönder dim sohbet muhabbet anket derken 5dakka sonra ben garson kılığında ona doğru yaklaşıyorum sipariş ler elimde farketmedi beni kız anketin içinde mete ile evlenir misin diye sordu ben o arada benimle evlenir misin yazılı pasta yı önüne koydum ardından seni seviyorum yazan ve üstüne gül kurusu birde pırlanta koydum diz çöktüm göz yaşları içerisinde evett dedi arkasında ayarladığım iki komfiti patlatıldı millet ayakta alkışladı çokkk mutluyum seneye düğün var üç senedir bugün ün hayalini kuruyorum biraz pahalı oldu ama onun için herşeye değer


SC

Serdar Cakmak

20/06/2015

Arkads eskiden evlenme teklifi mi varmis sanki bu evlenme teklifi olmasa butun kizlar evde kalacak

AK

Ayşenur Karabağ
edilmese bile kızlar evde kalacak diye bir şey yok sadece aşklarını sonsuzlaştırmak için yapılır tabi sen de kız ruhu varsa bilemem

E

Ece
Bi evlenme teklifi ediyodunuz artik onuda kizlara yaptiriyosunuz


H

Hurisss

11/10/2015

Evlenmemize az bir zaman kalmasına rağmen hala etmedi umarım eder açıkçası bekledigimi biliyor


SA

Seven Adam

26/11/2015

Eder beklendiğini biliyorsa merak etmeyin.


A

Aysel

23/04/2016

subaylara qismet mende iclerinde]]]]

YB

Yunus Bulut
?


AK

Ali Keskin

06/06/2016

arkadaslar bnde 41 cocuk toplayip 41 adet gul ile her cocukda bir gul olmal sartiyla ver her cocukda bir harf olcak tabiki benimle evlenir misin yazacak ve ilk Basdda bir fayton kiralayip onada kamera yerlesdirecem ve disardan bir arkadas fotograf vi videolarimizi cekecek yorumlarinizi ogrenmek istyorum nasil plan

BM

Busra Mutlu
Sakın böyle bisey yapma yaratıcı ol

EY

Ereoğan Yılmaz
kardeş bune ya prenses diyanaya teklif etmiyeceksin herhalde dur hele acık yavaş

S

Selamet
Sizin gibiler yüzünden beyaz atlı prens hayallerimizin gerçekleşeceğine inanıp beyaz çoraplı ahmet e hayır diyoruz. insaf!

G

Gökhan
Senin bir kerede harcadığın gülü ben 41 günde veririrm aga yavaş ?

S

Soner
Söz kesilmiş Nisan yapılmış ne varmış evlilik teklifi istiyormuş hayır o saatten sonra hayır mı dicen


C

Cihan

25/07/2016

pufff arkadas bu evlenme teklifi ne zor şey, ne var yani normal bir anda benimle evlenir misin demek illa surpriz mi yapacağız. Bir de çıtayı oyle bir yukseltmisler ki.


CE

Cem Eraslan

12/09/2016

Ya arkadas ben evliyim iki aylik ama ben evlilik teklifi yapmadim kacarak evlendik simdi ise esim devamli evlilik teklifi bekliyor diyor ne yapacagimi da hic bilmiyorum bana bir yol gosterme imkani olan varmi ?

Düğün.com

Düğün.com
Merhaba Cem, Evlilik teklifi etmek için mutlaka belirli bir zaman ihtiyacın yok. Madem ki eşinin senden böyle bir isteği var onu mutlu etmek için sana zevkle yol gösteririz. Ne yapacağını hiç bilmediğini söylediğin için sana A'dan Z'ye aradığın her şeyi bulabileceğin evlilik teklifi sayfamızı incelemeni tavsiye ediyorum.

AG

Ali Günel
Kim icat ediyon kardeşim bunları


ME

Mehmet Er

24/01/2017

Ben istanbul da yaşıyorum sözlüm Ankarada istanbulda olsa rahat olcak ama ankaraya gidip orda bir sürpriz yapmak istiyorum ama düşündüğüm zor olcak sanırım


HA

Halit Altin

05/02/2017

harbiden çok zor okuyorum ama


IS

Ibrahim Sahin

11/09/2017

Yardim edin kiz arkadasima evlenme teklif edicem bulamiyorum ne yapicagini


SE

Semra Erdogan

13/03/2019

teklif ederse şukredin bu zamanda :))