Evlenme Teklifi Etmeden Önce Bilmen Gereken Her Şey!

#evettenonce

EN POPÜLER TEKTAŞ KESİMLERİ

YÜZÜK ÖLÇÜSÜ NEDİR? NASIL ALINIR?

Mükemmel pırlantayı seçmeden aldığın yüzük kadar o yüzüğün müstakbel eşinin parmak ölçüsüne uyması da önemli. İşte yüzük seçiminde doğru parmak ölçüsü almanın yolları!

HEMEN ÖĞREN

4C PIRLANTA

Mükemmel pırlantayı seçmeden önce bilmen gereken 4C kuralı

Cut (Kesim)

Clarity (Berraklık)

Color (Renk)

Carat (Karat)

SORU & CEVAP

EVLENME TEKLİFİ, TEKTAŞ YÜZÜK VE DAHA FAZLASIBİZİMLE SOSYALLEŞ

Evlilik teklifini fotoğrafla, Twitter veya Instagram hesaplarında #evettenonce ile sen de paylaş, bu sayfada yer al!

TEKTAŞ YÜZÜK MODELLERİ

“Evet” Dedirtecek Evlenme Teklifi Fikirleri

Evlenme teklifini nasıl yapacağın, nerede teklif edeceğin ve hangi yüzüğü seçeceğin uykularını bölmesin istedik. Yapacağın tüm seçimler için evlenme teklifi fikirlerini inceleyip sana özel olanı seç veya yepyeni bir fikirle teklifini yap ki bu ana dair her şey sana özel olsun. Evlenme teklifi hazırlıkları düşünüldüğü kadar kolay değil, evet! Ama senin için artık hepsi bir çırpıda kolayca yapabileceğin planlara dönüşecek.

Her şeyden önce istediğin cevabı alacağına bizde eminiz. Ama kesin olduğu kadar güzel bir "evet" için ufak ve güzel uğraşların gerekliliğine de eminiz. Teklif sözleri mi yoksa yüzük seçimi mi daha önemli diye karar vermeye çalışma. Önemli olan gelin adayının en çok seveceği yüzüğü seçebilmek. Onun tarzına hitap eden ve gerçekten gözlerinin içi gülerek sana evet diyeceği yüzüğü seçmek için pırlantaların özelliklerini ve uygun bütçeli tek taşa sahip olmanın detaylarını mutlaka oku!

Sonra hangi sözlerle nerede ve nasıl bir teklif yapacağını düşünelim. Helikopterlerle bulutlardan, sinema salonlarında ekranlardan yapılan teklifler sana yetmiyorsa daha önce evlenen çiftlerimizin biricik tekliflerinden feyz alabilirsin. Size özel veya özel olmasını istediğin bir mekanı seçebilirsin. Ya da tamamen sürpriz bir teklif olsun diye gelininin en ummadığı an en ummadığı yerde planını gerçekleştirebilirsin. Unutma dünyanın en özel sözleri onun senden duymak istedikleri ve duyduğunda defalarca tekrar etmeni istedikleri olacak.

Peki "evet" cevabını aldıktan sonra bizi unutacak mısın, yapma! Teklifini yaptığın anı fotoğraflarla ölümsüzleştir; twitter veya instagram hesabında #evettenonce ile yayımla, bizimle hikayeni ve mutluluğunu paylaş!