Tekirdağ Tarihi Düğün Mekanları

Nostalji kokan bir düğün planlamak isteyen çiftler için Tekirdağ tarihi düğün mekanlarını bir araya getirdik. Düğününü kolayca planlamak için oturduğun yerden mekanları incele ve fiyat teklifi al!


0 Firma listeleniyor

Tarihi Mekan için planladığın yaklaşık bütçe nedir?

ÜZGÜNÜZ 😞

Ne istediğini biliyorsun, bu güzel.
Fakat aradığın özelliklere uygun firma henüz açılmadı.


Tercihlerini bir daha gözden geçirip tekrar dene!


Tüm Şehirler Tarihi Düğün Mekanları

Tarihi Mekan Düğünlerinde Dikkat Edilecekler

Tarihi mekanlar, düğününde nostaljik esintilerden hoşlanan, geçmişin izlerini hissetmeyi seven yeni evlenecek çiftlerin tercih edecekleri mekanlardır. Siz de tarihi bir mekanda evlenmeyi planlıyorsanız, bir konak düğünü veya köşk düğünü yapabilirsiniz. Mekan tercihinde bulunmak için, öncelikle davetli listenizi oluşturmanız gerektiğini unutmamalısınız. Bu sayede, örneğin fazla sayıda davetli ağırlayacaksanız, kapasitesi yetersiz bir mekanla baştan hiç anlaşmaz, kriterlerinize uygun başka bir yer arayışına girebilirsiniz. Eğer düğününüze az sayıda konuk davet edecekseniz, şehrinizde bulunan küçük bir konağı tercih edebilirsiniz.

Tarihi Düğün Mekanlarında Gelinlik Seçimi Nasıl Olmalı?

İhtişamlı bir düğün için, geçmişte önemli davetlerin yapıldığı köşkler, saraylar ideal tercihlerdir. Böyle bir mekanın büyük balo salonunda evlenecekseniz gelinliğinizin de atmosfere uygun olarak seçilmesi gerekir. Tarihi mekanlarda giyilecek gelinliklerin tarihten izler taşıması, mekanın ruhuna uygun olması, nostaljik etkiler barındırması önemlidir. Vintage gelinlikler ve aksesuarlar tercih ederek, tarzınızı da yansıtabilirsiniz. Mesela gövdesi tamamen dantelden tasarlanan, balık kesim, uzun kollu, hakim yaka bir gelinlik ile muhteşem görünebilirsiniz. Eğer böyle bir gelinlik seçecekseniz, bu gelinliğin vücut tipinize uygun olmasına da özen göstermelisiniz. Ayakkabı tercihinizi de yumurta topuk, önü bantlı zarif modellerden yana yapmanızı öneririz.

Tekirdağ Tarihi Mekan Düğünleri

Tekirdağ’da tarihi bir mekanda düğün yapmayı hayal ediyor ve fiyat araştırması yapıyorsanız, bulunduğunuz sayfadan yararlanabilirsiniz. Aradığınız kriterlere uygun mekanları filtreleme özelliğini kullanarak listeleyebilir, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.