Tarihi Havagazı Fabrikası*

Tarihi Havagazı Fabrikası
Düğün, nişan, kına geceleri, özel gün ve gecelerinizde davet organizasyonları; mezuniyet baloları, doğum günü partileri ve benzer tüm organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmak için sizlerleyiz. Kutlamalarınızı kusursuz bir mekanda güzel anılarla sonlandırmak istiyorsanız, dilediğiniz düğünü gerçekleştirebilmek için bizimle iletişime geçin.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
EZ Ezgi Düğün Tarihi: 22/08/2015

Eski bir fabrikayı düğün konseptine uyarlayarak düğün mekanı yapmışlar. Kapalı alanıda var bahçe kısmıda var. Biz bahçesinde yaptık. Mekan, masalar, servis ve yemekler onlara ait ama süslemeler ve orkestra size ait dışarıdan kendiniz getiriyorsunuz. 400 kişilik bir düğün yaptık ve organizasyon gerçekten çok iyiydi, konuklarımıza ilgi çok iyiydi.

CU Cuneyt Düğün Tarihi: 09/08/2015

Açık ve yeşillik içersinde olan bir mekan, geniş rahat ve ferah. Masa düzeni, süslemeler, ışıklandırma ve orkestra süperdi, konuklarımız çok beğendi, görsellik açısından muhteşem 200 kişilik bir düğün organizasyonu gerçekleştirdim, garson ve yetkili kişilerden çok memnun kaldım, mekanın kendine ait otoparkı mevcut.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Tarihi Havagazı Fabrikası ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Tarihi Havagazı Fabrikası hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap