• Kapasite
  50 - 500 Kişi

 • Min. Yemekli
  1.000 - 1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Söz veya nişanın için nasıl bir yer aradığını anlat, ücret düğün asistanımız, kriterlerine uygun 5 mekandan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Üzüm Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL

Üzüm Garden Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 500
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 500

Üzüm Garden Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Çim alan Havuz başı Teras Yüksek tavan
Manzara
Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Dilek feneri
Evet
Hint kınası
Evet
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Evet
Nişan tepsisi
Evet
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Evet
Boş mekan kiralanabilir mi?
Evet
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Evet
Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?
Evet
Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?
Evet
Işıklandırma mevcut mu?
Evet
Organizasyon Danışmanı var mı?
Evet
Menüde değişiklik yapılabiliyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet

Üzüm Garden Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Üzüm Garden Hakkında

Üzüm Garden ismiyle, 2023 yılında kurulmuş henüz çiçeği burnunda bir işletme olarak İzmir söz nişan mekanları arasındaki yerimizi aldık. Doğa içinde yer alan işletmemiz, konumu ve manzarası sayesinde bizi diğer işletmelerden ayırıyor. Kaliteli hizmetlerimizi en iyi şekilde sunuyor, etkinliğinize katılmış herkesi memnun etmek için büyük bir özveriyle çalışıyoruz. Çiftlerimizin isteği doğrultusunda hareket ederek, adımlarımızı da bu yönde atıyoruz.

Davet Alanları

İşletmemiz, 500 kişiye kadar ulaşan kapasitesiyle yarı açık ve yarı kapalı bir davet alanıyla hizmet vermektedir. Kır manzarası ile çevrelenen davet alanımız konuklarımıza ferah bir ortam sunuyor. Tamamen rahatlığınız düşünülerek kurulmuş oturma düzeniniz ve dekorlarımız sayesinde rahat rahat hareket edebilecek, eğlence sırasında anın tadını çıkarabileceksiniz. Misafirlerinizi oldukça geniş bir alanda ağırlıyor ve konforlu vakit geçirmeniz için her detayı düşünüyoruz.

Dekorasyon

Sizin için hazırladığımız şık ve zarif ortamın yapı taşı olan dekorasyonumuzu, modern görünüşümüz ve estetik dekorlarımız sayesinde yakalıyoruz. Çiftimizin talebi dahilinde organizasyon firmasından çeşitli konseptler temin ediyor, davet alanımızı renklendiriyoruz. Halihazırda var olan doğa manzaramız bizi İzmir söz mekanları arasında ön plana çıkarırken, davet alanlarımızın güzelliğini çeşitli konseptler ve dekorlar ile kuvvetlendiriyoruz.

Hizmetler

Mekanımıza giriş yaparken şahsi araçlarınız için otoparkı kullanabilir, daha sonra gelin odamızda dilediğiniz gibi hazırlanabilirsiniz. Etkinliğiniz öncesinde bütün soru işaretlerinizi gidermek için örnek masa hazırlıyor, her detay sizin istediğiniz gibi olsun diye çabalıyoruz. Eğlenceli anlarınızı daha kaliteli hale getiren bir orkestra hizmeti veriyor, kulaklarınıza kazınacak efsane şarkılarla etkinliğinize eşlik ediyoruz.

Etkinliğiniz esnasında yapılan yemek servisi, aşçılarımızın profesyonelliği sebebiyle geniş menü seçenekleriyle hazırlanabiliyor. Çiftimizin isteğine göre şekillenen menüyü özenle hazırlıyor, sıcak ve hızlı bir şekilde davet masalarınıza ulaştırıyoruz. Dilerseniz menü tadımı yapabilir, bütün ayrıntılardan emin olabilirsiniz. Aklınızda hiçbir soru işareti kalmasın diye bütün fikirlerinizi alıyor ve her detayı sizin yerinize düşünüyoruz.

İzmir, Buca’da yer alan işletmemiz davet alanı ve hizmetleri sayesinde benzersiz bir deneyim yaşatırken, yeni bir hayata başladıkları bu noktada çiftimizin destekçisi oluyoruz. Çiftimizle yaptığımız görüşmelerde aldığımız kararlar doğrultusunda ödemeyi gerçekleştiriyor, onların en rahat olacağı yolu buluyoruz. İzmir söz mekanları hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir ve “Ücretsiz Teklif Al” formundan yararlanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  29 Ekim Mahallesi Sağlık Ocağı Sok. No:18 Buca İzmir

 • Adres tarifi:

  İzmir Buca sebze ve meyve halini geçtikten sonra Kaynaklar Köyü'ne giderken 3 Km sonra solda kalmaktadır.

 • Haritadaki Konumu

  Üzüm Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.