Bayraklı Belediyesi Sosyal Tesisleri*

Bayraklı Belediyesi Sosyal Tesisleri
Mutluluğa açılan pencerede gelin ilk adımınızı Havuz Düğün Salonun'da birlikte atalım.

Altınyol No:75 Sahil Güvenlik Yanı üzerinde yer alan Havuz Düğün Salonu İzmir'in eşsiz deniz manzarasıyla sizi mutluluğa uğurluyor. İzmir'i körfez manzarasını seyretme imkanı verirken, kafeteryası ve barıyla çevresindeki doğa güzellikleriyle dinlence olanağını birlikte sunuyor. Geniş kapasite alanı ile sizlere unutulmaz bir düğün günü sunuyoruz.

Geniş otopark ve çocuk oyun alanları da mevcut olan mekanımızda sizler için her türlü ayrıntıya özen gösterdik.

Hayatın ve mutluluğun sırrı en ince detaylarda gizlidir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
Figen Düğün Tarihi: 13/08/2015

güzel bir mekan. kapalı ve deniz manzaralı . kolonsuz bir salondu. görsellik de kullanılan masa süslemesi konspeti standart beyazdı. kolon olmadığı için de pist alanı genişti. ulaşımda konuklarımız sorun yaşamadı rahat ulaşabildiler zaten her şekilde buraya ulaşılabilir toplu taşıma . tren vs mevcut. 300 kişilik ikramlı yaptık düğünümüzü. sunulan ikramların tadı taze ve güzeldi.

AL alaz Düğün Tarihi: 02/08/2015

Mekan yanlardan açık üstü kapalı böylece herhangi bir hava muhafeleti olacak mı diye endişelenmedik.mekanın konsepti ve süslemeleri çok güzeldi her yer bembeyazdı çok hoşumuza gitti.İkram sunumunda bir listeleri var siz orda seçiyorsunuz biz alkollü ve yemekli olarak tercih ettik.Yemeklerden benim tatma imkanım olmadı ama konuklarım oldukça memnun kalmış.Biz mekanı oldukça merkezi olmasından dolayı tercih ettik;otobüs duraklarına vapur iskelesine ve metroya çok yakın şehrin tam ortasında heryerden konuklarım olduykça rahat bi şekilde mekana ulaşım sağlayabildiler.kendilerine ait otoparkları da mevcut.konuklarım mekanı çok beğenmişler .bizde çok memnun kaldık 10 üzerinden bir puan verilmesi gerekirse puan kırılacak bir nokta görmüyorum 10 veriyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

SE sema Düğün Tarihi: 06/07/2015

200 kişilik bir düğün gerçekleştirdik ve ikramlı gerçekleşen düğünümüzün mekan çalısanlarının hizmetleri ve ilgileri düğün başlamasından bitişine kadar aynı tempoda ilerlediler, çok iyiydi mekan, görsel olarakta şık bir mekandı manzara olarakta deniz kenarında olması çok güzeldi, ulaşım olarakta kesinlikle rahat bir ulaşıma sahip.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Bayraklı Belediyesi Sosyal Tesisleri ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Bayraklı Belediyesi Sosyal Tesisleri hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap