Urla Konağı

E-posta Gönder

Restoranlar

Kategori

Aliağa, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!


Önerilen Firmalar

Karşıyaka

Bayburi Restaurant

Asklepion Restaurant
6

Bergama

Asklepion Restaurant

500-750 kişi
50-100 TL
Taş Plak Restaurant
12

Karşıyaka

Taş Plak Restaurant

50-100 kişi
50-100 TL

Hakkında

15 Ağustos 2013’te açılan Nihan - Erdal ERDOĞAN çiftinin işlettiği Urla Konağı cafe restoran günün her saati müşterilerine hizmet verecek şekilde çalışmaktadır.

Pazartesi-Cuma haftanın beş günü saat 12-15 arası çalışan sofrası adı altında sabit fiyatlı zengin çeşit açık büfe menüsüyle Urla’da faaliyet gösteren kamu ve özel sektör çalışanlarına tabldot yemek sunulmaktadır. Yemeklerimiz kara fırınımızda zeytinyağ ile pişirilmektedir.

Cumartesi günleri serpme kahvaltı kömür semaverde demlenen çay eşliğinde hazırlanmaktadır. Kara fırınımızda pişirilen ekmek çeşitlerimiz kahvaltımıza ayrı bir tat vermektedir.

Öğleden sonraları özel karışım çaylarımız ve çeşitli kahve seçeneklerimiz ile leziz atıştırmalıklarımızın eşliğinde bayanların özel toplantılarına ev sahipliği yapmaktayız. Geniş ve serin bahçemiz bira ve yerel Urla şarapları ile akşam üstünün tadını çıkaranların hizmetine sunulmaktadır.

Küçük ve büyük gruplar Urla Konağı’nda özenle ağırlanmaktadır. Konağın dokusuna uygun olarak dekore edilen 3 adet odamız ve 20 kişilik salonumuz ile içinde kış bahçesi de barındıran büyük bahçemiz ve deneyimli catering hizmetimizle; iş toplantıları ve yemeklerinden, özellikli hale getirilen evlilik yıldönümü kutlamalarına,kına, nişan ve düğün törenlerine kadar çeşitli faaliyetlerin yapılmasına olanak tanımaktayız.

Akşamları ise; farklı kültür ve damak lezzetlerine durak olmayı hedefleyen restoranımızda dönüşümlü olarak Türk sanat müziği fasıl, nostaljik Türk pop müziği, tango, Latin müziği, klasik müzik eserlerinin modern yorumları ile jazz-blues geceleri düzenlenmektedir. Elbette bu gecelerde mutfağımız da gecenin temasına uygun menüleri siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

İletişim

Nihan Erdogan

  • Adres: Yelaltı Mah. Çilingir Çeşme Sk. No:17 Urla / İZMİR

Urla Konağı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!