Tire Gölet Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Tire Gölet Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450

Tire Gölet Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Tire Gölet Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Göl kenarında Kolonsuz salon Teras Yüksek tavan
Manzara
Göl manzaralı Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Tire Gölet Restaurant Sık Sorulan Sorular

Tire Gölet Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Tire Gölet Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Tire Gölet Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Tire Gölet Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Tire Gölet Restaurant 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Tire Gölet Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Tire Gölet Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Tire Gölet Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tire Gölet Restaurant düğün dışında bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, nişan, doğum günü, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, açılışlar, kurumsal etkinlikler, baby shower ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Tire Gölet Restaurant Hakkında

Gölün kenarında muhteşem bir manzaraya sahip Tire Belediyesi Gölet Restaurant’ta uygun fiyatlarla düğün organizasyonunuzu gerçekleştirmeye ne dersiniz? Bir belediye tesisi olmakla birlikte profesyonel ekibimizle beraber özel günleriniz için üstün kaliteyle çalışıyoruz.


Her tarafı camlarla kaplı restoranımızda, sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Öncesinde kararlaştırdığımız görüşmeler sayesinde ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda bir program oluşturuyoruz. Yemeklerinizden süslemenize kadar tüm ayrıntıları içeren bir program… Bu sayede yol planımızı oluşturuyoruz. Düğün gününüzde her şeyin istediğiniz gibi olması için bunu yapmak çok önemli. Daha sonra size özel tahsis ettiğimiz organizasyon sorumlumuz sayesinde de program hakkında önceden bilgilendiriliyor ve her şeye hazırlıklı bir şekilde düğün davetinizi geçiriyorsunuz. Oluşma ihtimali olan problem karşısında da organizasyon sorumlumuz devreye giriyor ve hallediyor. Siz farkına bile varmıyorsunuz.


Usta ellerden çıkan lezzetlerimizi, yemekli bir davet yapmayı düşünüyorsanız, oldukça beğeneceğinize eminiz. Başlangıcından tatlısına kadar damak zevklerine hitap etmeyi iyi bilen bir mutfak ekibine sahibiz. Servis ekibimiz de bir o kadar hünerli. Çünkü asla programda aksama yaşamanızı sağlamadan hizmetlerini gerçekleştiriyorlar. Yemeklerinizin soğuması ya da misafirlerinizle ilgilenilmemesi gibi durumları yaşamıyorsunuz. Nasıl eğleneceğinizi iyi bilen bir orkestramızda var. Geniş repertuarları ile birlikte adeta bir müzik şöleni yaşıyorsunuz. Gece boyu dans ediyor, yorulduğunuzu anca davet sonunda anlıyorsunuz. Sevdiklerinizle birlikte uzun yıllar konuşacağınız bir organizasyona ev sahipliği yapmaya hazırsanız restoranımıza bekliyoruz.


Biliyoruz ki, Gölet Restaurant Tire telefon numarası hakkında bilgi arıyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklamak ve çıkan formu eksiksiz doldurmak kadar basit! Böylece iletişim formunuzu görür görmez telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyor, hemen düğününüzü planlamaya başlıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Mah. Desen Sok

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Tire Gölet Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.