İskele Balık Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

İskele Balık Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

İskele Balık Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

İskele Balık Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Şehir dışında
Manzara
Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

İskele Balık Restaurant Sık Sorulan Sorular

İskele Balık Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

İskele Balık Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.İskele Balık Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


İskele Balık Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

İskele Balık Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


İskele Balık Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

İskele Balık Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


İskele Balık Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

İskele Balık Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, doğum günü, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

İskele Balık Restaurant Hakkında

İzmir’in tatlı ve küçük ilçesi Dikili’de nikah sonrası yemek organizasyonu yapmak isterseniz, bütün isteklerinizi rahatlıkla karşılayacak ve en güzel gecelerinize ev sahipliği yapabilecek bir işletme olan İskele Balık Restaurant Dikili’nin en güzel restoranı olma ilkesiyle çalışmalarına devam ediyor. Sağladığı fırsatlar ve sunduğumuz imkânlar ile restoranımızda güzel bir organizasyon düzenlemek zor değil.


 • Kapalı ve açık alanımız bulunuyor. Bunların yanında bir de adımızdan da anlaşılacağı gibi iskele bölümümüz bulunmakta. Denizin üstündeki iskelede harika yemekler yiyecek ve kendinizi farklı hissedeceksiniz. Üstü kapalı iskelemizde hava şartlarından etkilenmiyor ve unutulmaz anlarınızı yaşayacağınız bir ortamda lezzetli yemekler yiyorsunuz. Kapalı alanımızın tasarımını şık detaylarla oluşturduk. Nezih bir ortam amaçladığımız iç mekânımızda, kalabalık misafirlerimizi kolaylıkla ağırlayacağımız genişlikte bir alanımız bulunuyor.

 • Tercih edeceğiniz bölüme göre, açık ve kapalı alanımızın masa ve sandalyelerini gelecek kişi sayısına göre dizayn edebiliyoruz. Talebiniz doğrultusunda masaları tek ve uzun bir hale getirebilir ve sevdiklerinizde aynı masada güzel sohbet etmenizi sağlayabiliriz. Gönül dostlarınızla geleceğiniz gece için masa ve sandalyelerinizi süslemek isterseniz bu işi uzman ekiplerle yapan firmalarla anlaşabilir ve restoranımız için uygulayabilirsiniz.

 • Yemeklerimizin lezzetleri konusunda ayrı bir parantez açmak istiyoruz. Taze balıklarımız günlük hazırlanan mezelerimizle birlikte güzel bir uyum içinde masalarınıza geliyor. Ayrıca balığınızı dışardan da getirebiliyorsunuz. Bu imkânı da sağladığımız restoranımızda fiyatlarımızın çok uygun olduğunu da söyleyelim. İskele Balık Restaurant fiyatları Dikili’de kaliteli hizmeti alabileceğiniz en uygun fiyatlar. Bizi tercih ederek bunu fark edeceksiniz.

 • Size bir de iyi haberimiz var. Çocuklarınız ile gelirseniz, kapalı alanımızda büyük bir oyun parkı bulunuyor. Kaydıraktan zıpzıpa kadar birçok oyuncağın olduğu alanımızda çocuklarınız eğlenceli anlar yaşayacaklar. Siz yemeklerinizi keyifle yerken çocuklarınızı düşünmeyeceksiniz.Bizimle iletişime geçmek ve sayısız fırsatımızdan yararlanmak için formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Caddesi No:3 DİKİLİ

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  İskele Balık Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.