Gülistan Sofrası*

Gülistan Sofrası
Asya ve Avrupayı birbirine bağlayan ve bir çok medeniyete beşiklik etmiş, Türkiyemizin gözbebeği İstanbul da 1999 yılından itibaren faaliyet gösteren Gülistan Sofrası Pendik sahilindeki 4 katlı köşkünde konuklarına Restaurant-Cafe olarak hizmet vermektedir. Kısa sürede İstanbulun gözdesi haline gelen Gülistan Sofrası Türk-Osmanlı mutfağının birbirinden değişik lezzetlerini sunabilmek için yörelerinin usta ahçılarını bünyesinde barındırarak konuklarına en iyi şekilde hizmet vermektedir. Dekorasyonunda ağırlıklı olarak Türk-Osmanlı mimarisi, kiremit ve sarı tonlar kullanılarak, sıcak ve huzurlu bir ortam yaratılımıştır. Bu mimari günümüz koşullarına uygun konforla desteklenmiş; klima, asansör gibi her türlü ayrıntı düşünülmüştür.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (6)

+ Yorum Yaz
NE NESRİN Düğün Tarihi: 05/09/2015

Şaşaalı bir düğün değil de daha mütevazi bir düğün yapmak isteyen gelin adayları için uygun bir yerdi.Yemekler harikaydı ve konuklarımızdan çok olumlu yorumlar aldık.150 davetlimiz vardı.Mekan restaurant şeklinde bir yer ufak bir teras alanı da mevcut.Standart süslemeleri var.Ayrıca farklı süslemeler yapmak isteyenler olursa onuda sağlayabiliyorlar.Orkestra mekana at.Otopark ve gelin odası da mevcut.Bende tavsiye üzerine gitmiştim buraya ve benden sonraki yakınlarıma da tavsiye ettim.

NU nurhan Düğün Tarihi: 22/08/2015

Yemekleri manzarası ile muhteşemdi.. Zaten bildiğimiz mekan konum olarak da Pendik Marina karşısında konumlanıyor dolayısıyla ulaşımı çok kolay. 250 - 280 arası konuğumuzun olduğu mekandan bizler ve konuklarımız oldukça memnun kaldık. Ses sistemi, orkestra sistemi iyiydi, daha çok tasavvuf müzikleri çalındı ve canlı müzikti o anlamda da çok güzeldi. Masa düzeni, süslemeler klasikti ama zaten konuklarımız gelince masalar çok görünmedi diyebilirim. Güzel bir deneyimdi. Yetkili ve çalışanların ayrıca çok ilgili oldukları mekana teşekkürler.

TU Tuğba Düğün Tarihi: 22/08/2015

Kına gecem burada oldu benim. Normalde de gittiğim bir yer zaten. Restaurant olarak kullanılıyor. Üst katı için kına, nişan ve eğlence organizasyonu düzenleniyor. Bildiğim bir yer olduğu için burayı tercih ettim. Manzarası güzel tavsiye ediyorum. 200 - 250 kişilik bir kına düzenledik. Sunum olarak ordövr tabağı oldu. Eşim bakmış ikramların tadına ve beğenmiş :) Pendik de merkezi bir yer de ulaşılamayacak bir yer değil.

YO yonca Düğün Tarihi: 25/07/2015

Mekanı tercih etme sebeplerimizden biriside deniz manzaralı bir mekan oluşuydu ve mekanın görselliği çok güzeldi. mekanın kendisinin anlaşmalı olduğu orkestra ve fotoğrafçısı vardı ve bunların dışında başka kimseyle çalıştırmıyorlardı o yüzden kendi anlaşmalı oldukları firmalarla çalışmıştık. 150 kişilik bir düğün organizasyonu gerçekleştirmiştik yemekli bir organziasyondu yemekleri lezzetli ve güzeldi. ulaşım açısında da problem yaşamamıştık zaten özel araçlı davetlilerim için mekan otopark hizmeti sağlıyordu.

FU furkan Düğün Tarihi: 11/04/2015

Mekanın üçüncü katta olması manzarası inanılmaz güzeldi. Adaları görüyordu yemekler mühteşem lezzetli,ydı gelen konuklarım bayıldılar lezzete ve sunumaçalişan personelinden çok memnun kaldık

ES Esra Düğün Tarihi: 20/09/2014

150 kişilik bir davetti . Benim için önemli olan gelen misafileri lezzetli yemeklerle ağırlamaktı başka çok alternatifler oluyor ama köklü bir firmada düğünümü kutlamanın faydalarını yaşadım . Herşey çok güzeldi herkese tavsiye ederim.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Gülistan Sofrası ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Gülistan Sofrası hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap