Scinn Boutique Hotel

SC INN Boutique Hotel kurulduğu günden bu yana kendini ayrıcalıklı hissetmek isteyenlerin tercihi olmayı başarmış çok elit bir mekan. Konforunuz adına tüm detayların kişiye özel hizmet prensipleri ile hazırlandığı çok özel odalarımızda, SC INN Boutique Hotel ayrıcalıklarını yaşamaya davetlisiniz.
SC Inn Boutique Hotel, düz ekran LCD TV ve ücretsiz Wi-Fi gibi modern olanaklarla donatılmış ve şık bir şekilde dekore edilmiş odalar sunmaktadır. Otelimizin birbirinden güzel ve farklı formatlarda dizayn edilmiş 3 adet restaurantında İzmir manzaraları eşliğinde Dünya mutfaklarından seçme lezzetlerin keyfini çıkarabilir, Çok özel Gourme Lezzetler ile kendinizi ödüllendirebilirsiniz. SC Inn Boutique Hotel de konforlu odaların tümü, kendi isteklerinize göre yeniden hayat verebileceğiniz Merkezi iklimlendirme sistemi ve tamamen isteğe göre ayarlanabilen aydınlatma sistemi ile donatılmıştır. Sc Inn Boutique Hotel bünyesinde bulunan Sauna ve Buhar Banyosu ile günün tüm yorgunluğundan arınabilir ve rahatlayabilirsiniz. Formda kalmanız ve spor alışkanlıklarınızı devam ettirmeniz için tüm deteylar düşünüldü. Sc Inn Boutique Hotel de iyi donanımlı Fitness merkezinde egzersiz yapabilirsiniz.
Günün 24 saati oda servisi imkanları sunulan Sc Inn Boutique Hotel de Otelimizin uzman kadrosu günün her saati sizin isteklerinizi yerine getirmek için hazırdır. SC Inn Boutique Hotel konum olarak İzmir Enternasyonel Fuar Merkezinin tam karşısında 1 dk'lık yürüme mesafesinde olup, İzmir Ticaret Odasına, Sanayi Odasına, Deniz Ticaret Odasına, Metro İstasyonuna, Sevgi Yoluna, Kordona, Alsancak Semtine, Tarihi Kemeraltı Çarşısına da Otelimizden yürüyerek kolayca ulaşabilirsiniz. Adnan Menderes Hava alanı, Ege Serbest Bölge, Pınarbaşı, Çiğli Organize Sanayi Bölgesi, Torbalı ve Tire gibi ticaret ve üretim merkezleri, otoban üzerinden kolaylıkla ulaşılabilen noktalarıdır. (otoban çevre yoluna çıkış mesafesi araç ile 3 dakikalık mesafededir.) Otelimiz Adnan Menderes Hava alanı'na 18 km, Şehirler Arası Otobüs Terminaline 10 km mesafededir. Ücretsiz özel otoparkımız mevcuttur.
Scinn Boutique Hotel

Önerilen Firmalar

Altınyunus Çeşme Resort & Termal Hotel
35 3 12

Çeşme

Altınyunus Çeşme Resort & Termal Hotel

Yeni Bir Hayata ''Evet" Derken!Altın Yunus'un hepsi birbirinden şık, açık v...

Ramada Encore İzmir
67 3 9

Balçova

Ramada Encore İzmir

Ramada Encore Hotel, farklı menü alternatifleri ve kusursuz servis zarafeti...

Marriott Renaissance İzmir
24 3 1

Konak

Marriott Renaissance İzmir

Konak'ta hizmet veren Marriott Renaissance İzmir, özel davetleriniz ve kuru...

Ontur Otel Çeşme
27 4 8

Çeşme

Ontur Otel Çeşme

SİZE SAKIZ ADASI'NA KARŞI KUSURSUZ BİR EVLİLİK TEKLİF EDİYORUZ.. Ege Deni...