Oteller İzmir

Ramada Plaza Izmir

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ramada Plaza Izmir Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Ramada Plaza Izmir Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Ramada Plaza Izmir Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Ramada Plaza Izmir Sıkça Sorulan Sorular

Ramada Plaza Izmir düğün fiyatları ne kadar?

Ramada Plaza Izmir düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Ramada Plaza Izmir düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Ramada Plaza Izmir kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ramada Plaza Izmir 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Ramada Plaza Izmir düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ramada Plaza Izmir düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Ramada Plaza Izmir düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ramada Plaza Izmir düğün dışında kurumsal etkinlikler, parti, doğum günü, nişan, açılışlar, kına ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Ramada Plaza Izmir Hakkında

İzmir Konak’ta yer alan otelimiz Ramada Plaza, nişan, düğün, kurumsal etkinlikler gibi kutlamaya değer bulduğunuz tüm özel davetlerde size kapılarını açarak güzel bir etkinlik geçirmenizi sağlıyor. İzmir Enternasyonel Fuar’ı karşısında yer alan otelimiz şehir merkezinde yer almasından ötürü siz ve misafirleriniz için oldukça kolay bir ulaşım imkânı sağlıyor.

Otelimizde bir balo salonumuz ve çok sayıda da toplantı salonumuz yer almakta. Balo salonumuzda yemekli davetleriniz için 150 davetlinize hizmet verebiliyoruz. Yemekli olmayacak kokteyl tarzında gerçekleşecek organizasyonlarınız için ise 200 davetlinizi ağırlayabiliyoruz.

Otelimiz Ramada Plaza İzmir düğün organizasyonunuz için harika bir tercih olacak. Şehir merkezinde yer aldığımız için davetlileriniz ister toplu taşıma ile isterler ise de kendi özel araçları ile ulaşımı sağlayabilirler. Özel araçları ile gelecek davetlileriniz şehir merkezinde nasıl park yeri buluruz diye düşünmeden otelimizin geniş otoparkından faydalanabilirler.

Aynı zamanda sadece tek bir düğün gerçekleştirdiğimiz otelimizde davet alanımız tamamen size tahsil ediliyor. Düğününüz için istediğiniz bir organizasyon firması ile çalışarak balo salonumuzu hayal ettiğiniz düğün mekânına dönüştürebilirsiniz.

Masa çeşitleri olarak size yuvarlak, kare ve dikdörtgen masa çeşitlerini sunuyoruz. Kokteylleriniz için ise bistro masalar kullanarak salonu hazırlıyoruz.

Yemekli düğün organizasyonunuz için otelimizin mutfağında görev alan profesyonel aşçılarımızdan yardım alabilirsiniz. İstediğiniz düğün yemeği menünüzü bize ilettiğiniz takdirde düğün menünüzü sizin için hazırlayacağız. Tabi siz farklı bir catering firması ile çalışmak isterseniz de bu konuda sizi sınırlandırmıyoruz.

Elit ve seçkin bir otel ortamında düğün organizasyonunuzu gerçekleştirme zevkini yaşamak isteyen gelin ve damat adayları için otelimiz yerinde bir tercih olacaktır. Otelimiz “Ramada Plaza İzmir fiyatları nedir?” diye merak ediyor iseniz sayfa üzerinde yer alan formu doldurabilir ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Halkla İlişkiler Sorumlusu

 • Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim

 • Adres:

  Mürsel Paşa Bulvarı, No: 12 Konak

 • Adres tarifi:

  İzmir Enternasyon Fuarı'nın karşısında yer almaktadır.

 • Haritadaki Konumu

  Ramada Plaza Izmir Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.