Zıkkım Meyhane

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Zıkkım Meyhane
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Zıkkım Meyhane Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Zıkkım Meyhane Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Zıkkım Meyhane Sık Sorulan Sorular

Zıkkım Meyhane düğün fiyatları ne kadar?

Zıkkım Meyhane düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Zıkkım Meyhane düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Zıkkım Meyhane kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Zıkkım Meyhane 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Zıkkım Meyhane düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Zıkkım Meyhane düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Zıkkım Meyhane düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Zıkkım Meyhane düğün dışında doğum günü, açılışlar, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Zıkkım Meyhane Hakkında

İzmir’in gözde semti Çeşme’de nikah sonrası yemeklerinizi gerçekleştirmek isterseniz, kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet sunan Zıkkım Meyhanesi’ne bekliyoruz. Sunduğu imkân ve fırsatlarla, sevdiğiniz insanları alıp rahatlıkla gelebildiğinizi göreceksiniz. Alaçatı’nın merkezinde yer alan meyhanemiz, kolay ulaşım imkânı sunuyor. İzmir’den gelen misafirlerimiz özel araçlarıyla gelebildikleri gibi, Çeşme’ye ulaşım sağlayan özel otobüslerle de gelebiliyorlar. Özel araçlarınız için Alaçatı’nın girişinde arabanızı park edebilirsiniz. Tarihi taş evlerin arasında, Alaçatı’nın o tatlı sokaklarında 10 dakika yürüyerek meyhanemize varabiliyorsunuz. Geç saatlere kadar hizmet verdiğimizi belirtmek istiyoruz.


Açık alanımızda sizin için birçok organizasyona ev sahipliği yapmaktayız. Kapalı alanımızdan sokağa doğru uzanan geniş bir alanımız bulunuyor. Burada konuklarımızı ağırlama konusunda sıkıntı yaşamıyoruz. Yoğunluğumuzdan dolayı bizimle organizasyonunuzu planladığınız tarihten 1 hafta önce iletişime geçerseniz, sağlıklı ve daha detaylı bir hazırlık aşaması gösterebiliriz. Gelecek kişi sayısını bizimle paylaştığınızda, masalarımızı sayıya göre dizayn edebiliyoruz. İsterseniz tek tek isterseniz de masaları birleştirerek uzun bir masa haline dönüştürebiliyoruz. Böylelikle sevdiklerinizden uzak kalmamış oluyorsunuz.


Meyhanemizde nikah sonrası yemekleri dışında doğum günleri, yıl dönümleri, bekarlığa veda geceleri gibi farklı organizasyonları da gönül rahatlığıyla gerçekleştirebiliyoruz. İşletme konusunda tecrübeli yönetim kadromuz, istek ve taleplerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştiriyorlar. Personellerimiz güler yüzlü ve ilgili bir hizmet veriyorlar. Bizi tercih ettiğiniz andan meyhanemizden ayrıldığınız ana kadar hiçbir aksaklık yaşamamanızı sağlayacağız.


Alaçatı’nın yüksek fiyatlarından uzak bir görüntü çiziyoruz. Çok çeşitli menülerimiz ve birbirinden lezzetli yemeklerimiz ile Zıkkım Meyhane Alaçatı’da birçok işletmeden farklılık gösteriyor. Bu farkı bizimle birlikte yaşamak isterseniz formu doldurabilirsiniz. Eksiksiz doldurduğunuz taktirde anında geri dönüş sağlıyoruz. Gönül dostlarınızla eğlenceli akşamlar ve lezzetli yemekler için Zıkkım Meyhane konuklarına kapılarını açıyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Alaçatı Mahallesi, Kemalpaşa Cd. No:126, 35930 Çeşme/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Zıkkım Meyhane Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.