Nikah Sonrası Yemeği İzmir

Yusuf Balık Et

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Yusuf Balık Et

Yusuf Balık Et Hakkında

1986 yılında kurularak sektörde tam 32 yılını dolduran firmamız ilk olarak “Yusuf’un Yeri” adı ile açılmıştır. Açıldığı yıllarda müzik hizmeti de sağlayan ilk balık restoranı olan Yusuf’un Yeri; 32 yıldır giderek artan sabit müşterileri ile birçok kişinin tercihi haline gelmeye devam etti. Özellikle yolu İzmir’e düşen pek çok siyasetçi ve sanatçının da zamanla ilk tercihi haline gelen Yusuf Balık Et Restoran olarak kaliteli hizmetimi sunmak için sizi ağırlamak isteriz.
Birinci sınıf kalitelisine sahip mutfağımız ile yemekli organizasyonlarınız için en lezzetli yemekleri bulabileceğimiz restoranımız Yusuf Balık Et İnciraltı’nın klasikleşmiş deniz manzarası eşliğinde keyifli zamanlar geçirerek anını tadını çıkarmanızı sağlayacak.
500 kişiyi ağırlayabildiğimiz yemekli ve kokteyl organizasyonlarınız ile beraber açık alanımızda da 150 davetlinizi ağırlayabiliyoruz. 2 dönüme yakın alanımızda 3 farklı salona sahip olan işletmemizde aynı ayna 2, hatta 3 organizasyona ev sahipliği yapabiliyoruz. Klima ve havalandırma sistemlerimiz ile size ferah bir ortam sunuyoruz. Aynı zamanda katlanabilir camlarımız ile hava koşullarına göre salonumuz açık veya kapalı hale getirebiliyoruz. Deniz mahsullerinin ağırlık olarak yer aldığı menülerimizde özellikle usta aşçılarımız tarafından hazırlanan tuzda balık ve güveçte balık menülerimizi özellikle tavsiye ediyoruz. Dilerseniz alkollü menü seçeneklerimi de tercih edebilirsiniz.
Organizasyonlarınız için fotoğraf ve video çekimlerimizde kendi kameraman ekibimiz mevcut. Mekanın süslemesini ise bize bırakabileceğiniz gibi bir organizasyon firması ile çalışabilirsiniz. Servisimiz gece saat 03.00’a kadar, müzik hizmetimiz ise yine gece 02.00’a kadar devam edecek.
Kaliteli hizmet ve lezzetli menüleri bir arada bulabileceğiniz restoranımız hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz formun doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Yusuf Balık Et Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Deniz kenarında Şehir merkezinde Teras
Manzara
Deniz manzaralı Doğa manzaralı

Yusuf Balık Et Sıkça Sorulan Sorular

Yusuf Balık Et düğün fiyatları ne kadar?

Yusuf Balık Et düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Yusuf Balık Et düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Yusuf Balık Et kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Yusuf Balık Et 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Yusuf Balık Et düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Yusuf Balık Et düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.

Yusuf Balık Et düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yusuf Balık Et düğün dışında bayi toplantısı, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, doğum günü, kurumsal etkinlikler, kına, parti, açılışlar, davet ve resepsiyon, baby shower ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

03:00 ve sonrası

Müzik saat kaçta sona eriyor?

02:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Ece & Onur

Düğün Tarihi: 04.05.2019

Çözüm önerileri müşteri memnuniyetine yönelik hizmet vermeleri bizim düğün yemeğimiz için kendilerini tercih etmemize sebep oldu

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.