Nikah Sonrası Yemeği İzmir

Saklı Cennet Suat’ın Yeri

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Saklı Cennet Suat’ın Yeri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Saklı Cennet Suat’ın Yeri Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Saklı Cennet Suat’ın Yeri Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Doğa manzaralı

Saklı Cennet Suat’ın Yeri Sıkça Sorulan Sorular

Saklı Cennet Suat’ın Yeri düğün fiyatları ne kadar?

Saklı Cennet Suat’ın Yeri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Saklı Cennet Suat’ın Yeri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Saklı Cennet Suat’ın Yeri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Saklı Cennet Suat’ın Yeri 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Saklı Cennet Suat’ın Yeri düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Saklı Cennet Suat’ın Yeri düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, vale hizmeti ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Saklı Cennet Suat’ın Yeri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Saklı Cennet Suat’ın Yeri düğün dışında baby shower, piknik, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, kına, doğum günü, kurumsal etkinlikler, açılışlar, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, nişan ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Saklı Cennet Suat’ın Yeri Hakkında

Eğlencenin adresi olan Suat’ın Yeri İzmir’de kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Genç, dinamik be güler yüzlü bir şekilde özel günlerinizde sizi ağırlıyoruz.

Sunduğumuz hizmetler ve restoranımız hakkında bilgi sahibi olmak ister misiniz?

Cevabınız “Evet” ise vakit kaybetmeden anlatmaya başlayalım. Modern ve şık bir şekilde tasarlanmış restoranımızın açık ve kapalı alanları bulunuyor. Mevsim koşullarından etkilenmeden dilediğiniz tarihte bizi tercih edebilirsiniz. Yaz kır alanımızda kış aylarında ise kapalı alanımızda organizasyonlarınızı planlayabiliriz. Alanlarımız oldukça geniş olduğu için kalabalık etkinliklerinizi rahat bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Eğer yemekli bir davet düzenlemek istiyorsanız restoranımızı önceden ziyaret ederek yetenekli mutfak ekibimizin hazırladığı birbirinden lezzetli yemeklerin tadına bakabilirsiniz. Böylece ağız tadınıza lâyık size özel bir menüyü birlikte oluşturabiliriz. Tercih ederseniz de fix menülerimizden size uygun olanı hazırlayabiliriz. Seçtiğiniz menüyü iştah açıcı görsel sunumlar eşliğinde misafirlerinize servis ediyoruz. Ekibimizin tamamı titiz ve özenli kişilerden oluştuğu için hijyen konusunda bir şüpheniz olmasın. Restoranımızda canlı müzik hizmeti de veriyoruz. Deneyimli müzik grubumuz sayesinde misafirlerinizle eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra restoranımızda yalnızca düğün değil; nişan, kına gecesi, toplu yemek ve mezuniyet balosu gibi pek çok etkinliği düzenleyebilirsiniz. Restoranımızda düzenlemek istediğiniz etkinlik için organizasyon firması ile anlaşma imkânına da sahipsiniz.

Düğününüzü restoranımızda organize etmek ve sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız bizimle nasıl iletişime geçebilirsiniz?

Bize ulaşmanın çok kolay bir yolu var elbette. Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Suat’ın Yeri Saklı Cennet Balçova ile iletişim sağlayabilirsiniz. Bu form üzerinden soru ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz.

Heyecanınızı paylaşmak ve isteklerinizi yerine getirmek için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Korutürk Mah. Sera Sok. İzmir/ Balçova

 • Haritadaki Konumu

  Saklı Cennet Suat’ın Yeri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.