Nikah Sonrası Yemeği İzmir

Şahika Ocakbaşı Restaurant

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Şahika Ocakbaşı Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Şahika Ocakbaşı Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Şahika Ocakbaşı Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı

Şahika Ocakbaşı Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Şahika Ocakbaşı Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Şahika Ocakbaşı Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Şahika Ocakbaşı Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Şahika Ocakbaşı Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Şahika Ocakbaşı Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Şahika Ocakbaşı Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Şahika Ocakbaşı Restaurant düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Şahika Ocakbaşı Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Şahika Ocakbaşı Restaurant düğün dışında nişan, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, açılışlar, doğum günü ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Şahika Ocakbaşı Restaurant Hakkında

İzmir’in en merkezi noktalarından biri olan Bornova Büyük Park’ın hemen karşısında yer alan işletmemiz Şahika Restaurant & Ocakbaşı profesyonel hizmet anlayışı ile karşınızda. Üstün seviye kalitedeki hizmetlerimiz ile restoran sektöründe rakiplerimizden hızla ayrılıyoruz.

Hayatınızın en mutlu günlerinden biri olan nikâh gününüzde, nikâhınızın kıyılmasından sonra aileniz ve sevdiklerinizi de yanınıza alarak şık bir mekânda yemek organizasyonu planlamak istiyorsanız, mekân konusunda karar vermeniz için size yardımcı olmak isteriz. Tamamı ile profesyonel bir ekipten oluşuyoruz. Gerek mutfak kısmımızda çalışan baş aşçı ve yardımcı aşçılarımız, gerek ise restoran alanımızda sürekli olarak aktif olan servis elemanlarımız her biri işlerinde son derece başarılı kişilerden oluşuyor. İşletme sahibimiz ve şeflerimiz de yine alanında son derece bilgili, işletme yetileri oldukça güçlü kişiler. Bu sebep ile bir restoranda karşılaşabileceğiniz pek çok soruna burada karşılaşmıyorsunuz.

Nikâh sonrası yemek organizasyonunuz için bizimle iletişime geçtiğinizde sizi öncelikle restoranımıza davet ediyoruz. Yapacağımız görüşmede kaç kişilik bir davet olacağı, masa ve sandalyeleriniz için nasıl bir süsleme istediğiniz gibi çeşitli konular üzerinde konuşuyoruz. Tabi bir de en önemli nokta olan menü içeriği hakkında. Et ürünlerinin geniş çeşitlilik kapladığı restoranımızda davet yemeğiniz için fix bir menü seçebilirsiniz. Menüde yer alacak başlangıçlar, ana yemekler, tatlılar ve içecekleri sizin isteğiniz üzerine belirliyoruz.

Davet yemeğinizi Şahika Restaurant & Ocakbaşı’nda planlarsanız fasıl keyfi de sürebilirsiniz. Müzisyenlerimizin geniş repertuarında yer alan şarkılara yanınızdaki sevdikleriniz ile eşlik ederek oldukça eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Bir yandan lezzetli yemekler yiyebileceğiniz bir yandan keyifli zaman geçirebileceğiniz işletmemiz ile iletişime geçmek için “Ücretsiz fiyat teklifi al!” butonuna tıklayabilirsiniz. Bu şekilde bizden fiyat tekli alabilir, ön görüşme için randevu oluşturabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Erzene mah. 83 sok. No:14 Bornova izmir

 • Adres tarifi:

  Büyük park iş bankası karşısı

 • Haritadaki Konumu

  Şahika Ocakbaşı Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.