Nikah Sonrası Yemeği İzmir

Rıdvan Balık Restaurant

  • Kapasite
    50 - 75 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Rıdvan Balık Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Rıdvan Balık Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Rıdvan Balık Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Deniz kenarında
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Rıdvan Balık Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Rıdvan Balık Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Rıdvan Balık Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Rıdvan Balık Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Rıdvan Balık Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Rıdvan Balık Restaurant 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Rıdvan Balık Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Rıdvan Balık Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Rıdvan Balık Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Rıdvan Balık Restaurant düğün dışında baby shower, nişan, bayi toplantısı, kına, parti, doğum günü ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Rıdvan Balık Restaurant Hakkında

Rıdvan Balık Restaurant yıllardır Urla’da denize sıfır bir konumunda yer alıyor. Bize göre, unutulmaz bir eğlence; sıcak ve sevgi dolu bir atmosferde gerçekleştirilebilir! Bu yüzden güler yüzlü ekibimiz ve kusursuz işletmecilik anlayışımızla Balıkova’da faaliyet gösteriyoruz. Uzun yıllardır tercih edilen bir mekân olmanın gururuyla, nikâh sonrası yemek etkinlikleri ve özel kutlamalara da ev sahipliği yapıyoruz.


Düşünsenize, burada doğanın tüm güzelliği ve denizin kokusuyla huzur buluyorsunuz… Gecenize fark katacak olan şüphesiz ki doğanın zarafeti! Elbette ekibimizin en iyi hizmeti sunmak için planlı ve disiplinli çalışmaları da kaliteli zaman geçirmeniz için önemli. Hatta, hemen sizi nasıl bir gece bekliyor anlatalım:

Kış aylarında salonumuzda, organizasyon firmasıyla anlaşmalı olarak düzenlemeler yapıyoruz. Düğün yemeği ve eğlence için kurduğumuz sofralarda konuklarınızı ağırlıyoruz. Yaz ve sıcak bahar aylarında da çardak altındaki davet alanımızda kendinizi evinizde hissetmenizi ve şen kahkahalarınızla keyifli vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Dikdörtgen masaları birleştirerek tasarladığımız davet alanında 50 ila 60 kişiyi aynı ânda ağırlayabiliyoruz. Kalabalık bir gece olmamasını tercih ediyoruz, çünkü kaliteli hizmet anlayışımızdan asla ödün vermiyoruz ve sıcak sunumlar yapmaya özen gösteriyoruz.

Gecenizi taçlandıracak Rıdvan Balık Restaurant Balıkova menülerini de merak ediyor olmalısınız. Yöresel lezzetlerle hazırladığımız geniş bir menü yelpazemiz var. Davet öncesi yaptığınız menü tercihleri doğrultusunda konuklarınıza sunduğumuz tüm lezzetleri günlük olarak hazırlıyoruz. Salata, ara sıcaklar, soğuk mezeler ve ana yemekle masalarınızı donatıyoruz. Tatlıyla ziyafeti noktalıyor, müzik eşliğinde gece boyunca eğlenmenizi de sağlıyoruz.

Rıdvan’ın Yeri olarak da bildiğiniz işletmemizde, İzmir nikâh sonrası yemek ve eğlencelerine ev sahipliği yapmak için hazırız. Gelin, Urla’nın tadını birlikte çıkartalım. Bunun için Rıdvan Balık Restaurant formu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Balıklıova Mah. Balıklıova Cad. No: 102 Urla/ İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.