Rakışıklı Meyhane

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Rakışıklı Meyhane
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Rakışıklı Meyhane Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Rakışıklı Meyhane Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Rakışıklı Meyhane Sık Sorulan Sorular

Rakışıklı Meyhane düğün fiyatları ne kadar?

Rakışıklı Meyhane düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Rakışıklı Meyhane düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Rakışıklı Meyhane kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Rakışıklı Meyhane 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Rakışıklı Meyhane düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Rakışıklı Meyhane düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Rakışıklı Meyhane düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Rakışıklı Meyhane düğün dışında bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, doğum günü ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Rakışıklı Meyhane Hakkında

İmzalar atıldıktan sonra, sevdiklerinizle birlikte hem sohbet edip günün kritiğini yapmak hem de lezzetli yemekler yemek isterseniz, meyhanemize bekliyoruz. Rakışıklı Meyhane İzmir Bayraklı’da aktif faaliyetlerine devam ediyor. Nikah sonrası yemeklerinizde rahatlıkla bizi tercih edebilirsiniz. Merkezi konumumuz sayesinde şehrin her yerinden rahatlıkla ulaşabiliyor, toplu taşıma araçlarıyla katılım sağlayabiliyorsunuz. Özel araçlarınızla gelmek isterseniz de meyhanemizin önündeki alana park edebilirsiniz.


İç dizaynımızdan bahsetmek istiyoruz. Şık ve modern detaylara önem verdiğimiz meyhanemizde, tavanımızdaki bitişik ampuller ile yüksek tavanın verdiği ferahlığı yaşayacaksınız. Ahşap masa ve sandalyelerimiz, duvardaki Yeşilçam yıldızlarının olduğu duvar kağıtlarıyla bir bütünlük sağlıyor. Duvardaki televizyonumuz ise salonumuza renk katıyor. Nostaljik bir ortamı, modern bir dizayn ile harmanladık.


Geniş alanımız ile bugüne kadar birçok özel organizasyonları rahatlıkla gerçekleştirdik. Doğum günleri, yıl dönümleri, iş yemekleri gibi özel gecelerinizde bütün detayları düşünüyor ve konuklarımızı rahat ettiriyoruz. Bizimle önceden iletişime geçmeniz halinde daha detaylı bir hazırlık aşaması gerçekleştiriyoruz. Gelecek kişi sayısını bildirmeniz durumunda da masa ve sandalyeleri ona göre dizayn edebiliyoruz.


Canlı müzik imkânımız siz değerli konuklarımız için sunuluyor. Profesyonel orkestramız geniş repertuvarıyla gece boyunca en sevdiğiniz müzikleri çalıyor ve söylüyorlar. Hem güzel yemekler yiyecek hem de eğlencenin doruklarına çıkacaksınız. Sevdiklerinizle bu mutluluğu paylaşmak için bizi tercih etmeniz yeterli olacaktır.


Yemeklerimizden bahsetmek gerekirse; alanında uzman aşçılarımız birbirinden farklı tatları misafirlerimize sunuyor. Günlük yapılan ve taze ürünlerden oluşturulan mezelerimiz masanızı renklendirecekler. Et, tavuk ve köfte seçeneklerimiz farklı damak tatları için menülerimizde sunuluyor. Bununla birlikte fiks menülerimiz de bulunmakta. Rakışıklı Meyhane menülerinde birbirinden farklı lezzetleri uygun fiyatlarla yiyebileceksiniz. Detaylı bilgilendirme için formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eksiksiz doldurduğunuz anda hemen geri dönüş sağlıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yeni, Soğukkuyu Mahallesi, Girne Blv No:222, 35520 Bayraklı

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Rakışıklı Meyhane Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.