Nikah Sonrası Yemeği İzmir

Palet Restaurant

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Palet Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Palet Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Palet Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Palet Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Palet Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Palet Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Palet Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Palet Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Palet Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Palet Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Palet Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Palet Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Palet Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, doğum günü, bayi toplantısı, açılışlar ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Palet Restaurant Hakkında

Memnuniyet ve hijyen kuralları denince ilk akla gelen mekan olan Palet Restaurant Ödemiş’te profesyonel bir hizmet veriyor. Doğru kalite ve fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazemiz ile beklentileri en üst düzeyde karşılıyoruz.


Kaliteli ve uzman kadromuz sayesinde temiz, hijyenik, güvenilir bir ortam içerisinde daima en iyi üretme politikası ile en sağlıklı, en kaliteli ve en lezzetli ürünleri sunuyoruz. Saygı ve sevgiyle birlikte güler yüzlü ve ismimize yakışır bir hizmet veriyoruz. Geniş ve konforlu salonumuzda nikâh sonrası kutlamalarınız, grup yemekleriniz, iş toplantılarınız gibi birçok etkinliklerinize ev sahipliği yapıyoruz.


Nikâh sonrası kutlamanız için bir mekân arayışındasınız. Özellikle Ödemiş ve çevresinde ilk akla gelen mekân olarak, istediğiniz organizasyonu sunuyoruz. Öncesinde gerçekleştirdiğimiz görüşmeler sayesinde hazırladığımız program sayesinde her şey planlı bir şekilde ilerliyor. İlk dikkat ettiğimiz noktalardan biri, hijyen. Yüzde yüz bu kurallara uyarak üretim gerçekleştiriyoruz. Ürünlerin seçiminden sunumuna kadar dikkat ediyoruz.


Bir diğer konu, güler yüz. Ekibimizin her birinin bu hissiyatta olması bizim için çok önemli. Çünkü aksi takdirde sağlamak istediğimiz aile sıcaklığını asla oluşturamayız. Bir diğeri, lezzet. Marifetli aşçılarımız ellerinin lezzetini yemeklere geçirerek harika bir nikâh menüsü hazırlıyor size. Tabii ki öncesinde kararlaştırdığımız lezzetlere yer veriyoruz. Parmaklarınızı yiyeceğiniz lezzetler önünüze gelirken, bir sonrakini merak eder olacaksınız.


Öncesinde menü tadımı konusuna da dikkat ediyoruz. Emin olamadığınız lezzetler konusunda önceden tadım gerçekleştirerek nikâh menünüze koyup koymayacağınıza karar verebiliyorsunuz. Ödemiş’te sevdiklerinizin etrafınızda olduğu bir kutlama için kaliteli ve muhteşem lezzetlerle karşınızdayız. Üstelik iç dekorasyon olarak da oldukça özenli bir çalışma gerçekleştirdik.


Şu an Palet Restaurant Ödemiş telefon numarasını merak ediyor olabilirsiniz. Bunun için yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayıp çıkan formu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Böylece hem telefon bilgisini öğreniyor hem de merak ettiğiniz soruları sorabiliyorsunuz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Atatürk Mah. Atatürk Cad.

 • Haritadaki Konumu

  Palet Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.