Nikah Sonrası Yemeği İzmir

Momo Italian Restaurant & Lounge

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Momo Italian Restaurant & Lounge Hakkında

Nikah sonrası yemeklerinizi Çeşme’nin en popüler mahallesi Hacımemiş’te açılan Momo Italian Restaurant & Lounge’da gerçekleştirmek ister misiniz? Sağladığımız fırsatlar ve imkanlarımız ile konuklarımızın mutluluklarına imzamızı atıyoruz. Yemeklerinizde olması gereken her detayın bünyemizde olacağına emin olabilirsiniz.

İşletmemizin adı 1974 yılında yazılan kitaptan faydalanılarak tercih edilmiş. Klasikler arasında yer alan kitapta dinlemeyi bilen, hayatımızdan çalınmış zamanları bulup, sahiplerine geri getiren yaratıcı bir kız çocuğunun masalsı hikayesi anlatılıyor. Hayatınızdan çalınmış zamanları en keyifli haliyle sizlere geri vermek için buradayız.

Nikah sonrası yemeklerinizi 100 kişilik restoranımızda gerçekleştiriyorsunuz. Yenilenen tarihi taş binamızda İtalyan mermeri masalarımız ve ahşap sehpalarımızı tamamen isteğinize göre düzenlemekteyiz. Açık alanda ağaçların çevrelediği ferah bir ortamda olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Ayrı ayrı olan oturma düzenimizi talebinize göre tek uzun bir masa haline getirebilmekteyiz.

Restoranımızda makarna, deniz ürünleri, dana eti ve bunun gibi birçok ürünü konuklarımıza sunmaktayız. Profesyonel aşçılarımız tarafından hazırlanan yemeklerimiz çok özel bir sunumla sizlere takdim edilmekte. Servis elemanlarımız mutfaktan çıkan yemekleri en hızlı şekilde sizlerle buluşturuyor. Her konuğumuzun damak tadına hitap edecek lezzetlerin işletmemizde bulunduğunu söyleyebiliriz. Güzel bir salatayla başlangıç yapabilir, lezzetli etlerimizin tadına bakabilir ve en sonunda sohbetinizi tatlandıracak farklı tatlılarımızı deneyebilirsiniz.

Alaçatı mahallesinde kolay bir konuma sahip olduğumuzu belirtelim. Araçlarınızla kolay bir şekilde ulaşabiliyor ve kısa sürede işletmemize gelebiliyorsunuz. İzmir merkezden 45 dakika mesafe uzaklıktayız, Çeşme merkezden ise 15 dakika içinde gelebiliyorsunuz. Taksi ve dolmuşlar ile Alaçatı merkeze kadar gelip 10 dakika yürüme mesafesiyle ulaşabilirsiniz.

Sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilir ve unutulmaz bir yemek organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Zamanlarını geri kazanmak isteyen tüm konuklarımızı Momo Italian Restaurant’a bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    12012 Sk. No:28 Hacımemiş Alaçatı Çeşme

  • Haritadaki Konumu

    Momo Italian Restaurant & Lounge Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.