Meyhane 1925

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Meyhane 1925
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Meyhane 1925 Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Meyhane 1925 Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Meyhane 1925 Sık Sorulan Sorular

Meyhane 1925 düğün fiyatları ne kadar?

Meyhane 1925 düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Meyhane 1925 düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Meyhane 1925 kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Meyhane 1925 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Meyhane 1925 düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Meyhane 1925 düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Meyhane 1925 düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Meyhane 1925 düğün dışında kurumsal etkinlikler, doğum günü, açılışlar, davet ve resepsiyon ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Meyhane 1925 Hakkında

Şehir merkezinde, uygun fiyatlı ve kaliteli hizmete sahip bir meyhane arıyorsanız doğru adrestesiniz. Meyhane 1925 Balçova’da misafirlerini güler yüzlü bir hizmet ile karşılıyor. Nikah sonrası yemeklerinizde buluştuğumuz işletmemiz, gece 02.00’a kadar kesintisiz bir hizmet sunuyor. Her detayıyla konuklarımızı memnun eden mekânımız özel organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için de birçok fırsat sunuyor.


Şehir merkezindeki lokasyonumuz ile çevre ilçelerden rahatlıkla ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Özel aracınızla gelebildiğiniz gibi, dolmuş, belediye otobüsü gibi toplu taşıma araçlarıyla da işletmemize gelebiliyorsunuz. Araçlarınızı yoldaki uygun yerlere rahatlıkla park edebilirsiniz.


Personellerimiz, işletmemize geldiğiniz andan kapıdan çıktığınız ana kadar güler yüzlü bir hizmet gösteriyorlar. Organizasyon sürecinde ilgi hep üzerlerinizde olacak ve kusursuz bir organizasyon gerçekleştirmeniz için var güçleriyle çalışacaklar. En özel olan bu anlarınızda bırakın bütün detaylarla biz ilgilenelim.


İç mekânımız farklı bir konsept ile dizayn edildi. Kırmızı masa ve sandalyeler, rengarenk ışıklandırmalar ile renkli bir ortama geldiğinizi önceden haber veriyoruz. Tavandan asılmış ışıklandırmalarımız şık bir görüntü sağlıyor. Organizasyonunuz için bizimle önceden iletişime geçtiğiniz taktirde, daha verimli bir hazırlık aşaması geçiriyoruz. Bu süreçte, gecenizin kaç kişiyle gerçekleşeceğini söylerseniz, masa ve sandalyeleri verdiğiniz sayıya göre yerleştiriyoruz. Masaları isteğiniz durumunda birleştirebilir ve tek uzun masalar haline getirebiliriz. Böylelikle bir arada olur, ayrı masalarda sevdiklerinizden uzak kalmamış olursunuz.


Özel geceleriniz için bizi tercih eden konuklarımıza, fasıl imkânı sunmaktayız. Profesyonel müzisyenlerimiz, ateşin başında beğenilen şarkıları söyleyecek. Gece boyunca her istediğiniz şarkıyı rahatlıkla çalabilecek geniş repertuarlı müzisyenlerimiz, kusursuz bir organizasyon geçirmeniz için çalışacaklar.


Yemeklerimiz birbirinden lezzetli seçeneklerden oluşuyor. Günlük ve taze hazırlanmış menülerimiz, lezzetli ana yemeklerimiz masalarınızı süsleyecek. Hızlı servis elemanlarımız ise taleplerinizi en kısa sürede gerçekleştirecekler.


Bu imkânlara çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Meyhane 1925 fiyatları hakkında bilgi almak ve bizi tercih etmek için formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    orutürk mah. V. Hüseyin Öğütcen cad. No:35/A Balçova-IZMIR

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Meyhane 1925 Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.