Martı 1950 Alaçatı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Martı 1950 Alaçatı
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Martı 1950 Alaçatı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Martı 1950 Alaçatı Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Martı 1950 Alaçatı Sık Sorulan Sorular

Martı 1950 Alaçatı düğün fiyatları ne kadar?

Martı 1950 Alaçatı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Martı 1950 Alaçatı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Martı 1950 Alaçatı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Martı 1950 Alaçatı 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Martı 1950 Alaçatı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Martı 1950 Alaçatı düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Martı 1950 Alaçatı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Martı 1950 Alaçatı düğün dışında bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, açılışlar ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Martı 1950 Alaçatı Hakkında

Nikah sonrası yemeklerinizi Çeşme’de gerçekleştirmek isterseniz size gerek hizmeti gerekse uygun fiyatlarıyla en doğru adresi söyleyelim: Martı 1950 Alaçatı. Alaçatı’nın çarşısında bulunan meyhanemiz, konuklarımıza eğlenceli organizasyonlar yapma imkânı sunuyor. Güler yüzlü çalışanlarımız ile pozitif bir ortamda sevdiklerinizle eğlenmenin tadını çıkaracaksınız. Gece 01.00’a kadar kesintisiz eğlence, kesintisiz hizmet sağlıyoruz. Bu özel günlerinizde gönül dostlarınızla hem lezzetli yemekler yeme imkânı hem de Alaçatı’nın o büyülü havasını soluma imkânına sahip olacaksınız.


İşletmemizde kapalı ve açık alanımız bulunuyor. Kapalı alanımızda birçok organizasyonunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Eski taş evlerin bulunduğu Alaçatı’da, tarihi taş yapımızı şık dizaynla birleştirdik. Şöminenin önünde şık masanızla kaliteli bir akşam yaşayacaksınız. Mevsim şartlarına göre açık alanımızı da tercih edebilirsiniz. Hemen işletmemizin girişinde bulunan masalarımız taleplerinize göre şekilleniyor. Gelen kişi sayısıyla birlikte masa ekleyip çıkarabiliyoruz. Sevdiklerinizle sohbetin bölünmemesi için tek uzun bir masa da kullanabiliriz.


Aile işletmesi olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Sağladığımız sıcak ortamın da bununla doğru alakalı olduğunu söyleyebiliriz. Mutlu ve pozitif bir ortamda çalışmanın vermiş olduğu mutluluk, konuklarımızı da pozitif yönde etkileyecek. Bizi tercih ettiğiniz saatler boyunca ilgimiz devamlı üzerinizde olacak. Bu özel gecenizde hiçbir problem yaşamamanız konusunda bize güvenebilirsiniz.


Yemeklerimiz hijyenik bir mutfakta hazırlanıyor. Temizliğinden ve lezzetinden emin olmadığımız hiçbir ürünü müşterilerimize sunmuyoruz. Mezelerimiz her gün taze olarak hazırlanıyor. Ana yemeklerimizdeki ürünlerimizin tazeliği konusunda da emin olabilirsiniz. Kalamar, kabak çiçeği dolması, ahtopot güveç en beğenilen mezelerimiz arasında kalıyor.


Samimiyet temalı işletmemizde bizi tercih eden konukların memnuniyeti için çalışıyoruz. Rahat bir ortam sunuyoruz. Üstelik fiyatlarımız da Alaçatı’nın yüksek fiyatlarından farklılaşıyor. Bizi tercih ederek bu farkı görebilirsiniz. Formu doldurduğunuz an geri dönüş sağlıyoruz ve organizasyonunuzu planlamaya başlıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    11005 Sokak, No:13 35937 Alaçatı, Çeşme, İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Martı 1950 Alaçatı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.