Lila Meyhane

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Lila Meyhane
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Lila Meyhane Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Lila Meyhane Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Lila Meyhane Sık Sorulan Sorular

Lila Meyhane düğün fiyatları ne kadar?

Lila Meyhane düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Lila Meyhane düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Lila Meyhane kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Lila Meyhane 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Lila Meyhane düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Lila Meyhane düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Lila Meyhane düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Lila Meyhane düğün dışında açılışlar, bayi toplantısı, doğum günü, davet ve resepsiyon ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Lila Meyhane Hakkında

Sağladığımız ortam ve özenle düşündüğümüz detaylar ile birçok işletmeden farklılaşan Lila Meyhane Alaçatı’da sizlerle buluşuyor. Farklı konsepte sahip bir işletmede, kendinizi ayrıcalıklı hissetmek isterseniz meyhanemiz sizin için hizmetinizde. En keyifli nikâh sonrası yemeklerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve kaliteli hizmetlerle buluşacağınız işletmemizde sizi mutlu edecek birçok imkân sunuyoruz. “Nedir bu imkânlar?” diyorsanız hemen bahsedelim.

Alaçatı çarşıda kolay bir lokasyona sahibiz. Karışık ve ara sokaklarındaki işletmelerden olmadığımızı belirtelim. Alaçatı çarşıya girdiğinizde 10 dakika yürüme mesafesiyle meyhanemize rahatlıkla varabiliyorsunuz.

Açık alanımız meyhanemizin ismi olan lila rengiyle dizayn edildi. Masa ve sandalyelerimizde kullanılan örtü ve yastıklar, meyhanemizin giriş kapısı ve daha birçok detay lila rengiyle oluşturuldu. Böylelikle önünden geçerken bile rengarenk ortamı fark ediyorsunuz. İşletmemizin duvarlarını da canlı begonvillerin kapladığını söyleyelim. Güzel bir ortam sunduğumuz açık alanımızda sevdiklerinizle en güzel organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Sadece nikâh sonrası yemeklerinde değil, doğum günlerinde, yıl dönümlerinde ve iş yemekleri gibi organizasyonlarda da konuklarımıza ev sahipliği yapabiliyoruz. Organizasyonlarınız için bizimle 1 hafta öncesinden iletişime geçmeniz çok verimli bir hazırlık dönemi geçirmemizi sağlayacak. Yoğunluktan dolayı mağdur olmanızı asla istemiyoruz. Böylelikle önceden bilgimizin olacağı kişi sayısıyla kaç masanın size tahsis edileceğini, nasıl dizayn edileceğini ve birçok detayı rahatlıkla planlayabileceğiz. Masaları talebiniz doğrultusunda birleştirerek tek uzun bir masa haline getirebiliyoruz. Böylelikle sevdiklerinizle uzak kalmıyorsunuz ve biz de güzel sohbetin tek bir masada herkes tarafından edilmesini sağlıyoruz.

Güler yüzlü personellerimiz davetiniz süresince sizinle özel olarak ilgileniyorlar. Bu özel gününüzde bizi tercih etmenizin bilincin ve mutluluğu ile hiçbir aksaklığın yaşanmaması için var gücümüzle çalışıyoruz.

Davet masalarınızda yer alacak işletmemize özgü mezelerimizin üstünde özellikle durmak istiyoruz. Günlük olarak hazırlanan ve mevsiminden malzemelerin kullanıldığı mezelerimizin lezzetini unutamayacaksınız. Ana yemekleriniz ile de masanızı tamamlayacağız.

Bulunduğumuz konum özelliğiyle, kış mevsimini sadece belde sakinlerine bırakıyoruz. Mart, nisan aylarının gelişi, turizm sektörünün canlanmaya başlamasıyla Alaçatı işletmeleri de faaliyetlerimize hızla başlıyor; sezon bitimine kadar Alaçatı’ya kattığımız canlılık ile sizleri ağırlamaya devam ediyoruz. Eğer nikâh tarihiniz yaz sezonu içerisinde ise kutlama yemekleriniz için gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz.

Sıcak yaz günlerinde Alaçatı’nın tatlı esintili havası ile keyfine doyamayacağınız bir davette sizinle buluşmak için sabırsızlanıyoruz! Eğer siz de bizi tercih etmek ve bu güzel, samimi ortamda en güzel davetlerinizi gerçekleştirmek isterseniz formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Alaçatı Mahallesi, Kemalpaşa Cd. 101b, 35930 Çeşme/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Lila Meyhane Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.