La'dude Art Cafe

E-posta Gönder

  • Seferihisar, İzmir.

Kapasite Bilgileri

La'dude Art Cafe
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

La'dude Art Cafe Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

La'dude Art Cafe Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Şehir dışında
Manzara
Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

La'dude Art Cafe Sık Sorulan Sorular

La'dude Art Cafe düğün fiyatları ne kadar?

La'dude Art Cafe düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.La'dude Art Cafe düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


La'dude Art Cafe kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

La'dude Art Cafe 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


La'dude Art Cafe düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

La'dude Art Cafe düğününüz için yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


La'dude Art Cafe düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

La'dude Art Cafe düğün dışında mezuniyet törenleri, açılışlar, doğum günü, nişan, kına, bayi toplantısı, parti, davet ve resepsiyon, baby shower ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

La'dude Art Cafe Hakkında

Birlikte bir yaşama “Evet” diyeceğiniz o özel gün için özel bir mekân tercih etmek isterseniz, Ladude Bahçe Sığacık’ta konuklarını bekliyor! Yemyeşil bir bahçe ve karşınızda güneşin batışıyla birlikte Sığacık Körfezi.. Hayali bile güzel değil mi? Gelin, bu hayali gerçeğe dönüştürelim, ömrünüz boyunca unutamayacağınız bir organizasyona imza atmanızı sağlayalım.

Düğününüz için hem açık hem de kapalı alanımız bulunuyor. Açık alanımızda 200, kapalı alanımızda da 200 olmak üzere toplamda 400 misafirimizi ağırlayabilecek bir büyüklüğe sahibiz. Mevsim koşulları ve düğününüzün konsepti gibi kriterleri göz önünde bulundurarak istediğiniz alanı seçebiliyorsunuz.

Düğünlerin belki de en önemli hizmetlerinden biri; kuşkusuz ki müziktir! Biz de müzik hizmetini, profesyonel müzisyenlerimiz ile birlikte canlı olarak veriyoruz. Gece boyunca en güzel şarkıları kesintisiz bir şekilde hem çalan hem de söyleyen orkestramızın geniş bir repertuvarı bulunuyor. İlk dansınız için istek şarkılarınızı çalıyor, sevdiklerinizle eğlenceli dakikalar yaşayacağınız son yılların en sevilen şarkılarını ve yöre oyunlarını ise eksiksiz bir şekilde çalarak keyifli bir gece geçirmenizi sağlıyoruz.

Yemekli bir düğün isteyen çiftlerimize birbirinden güzel menü seçenekleri sunuyoruz. Bu menülerimizin içinde, lezzetli zeytinyağlılarımız, farklı mezelerimiz ve ana yemeklerimiz bulunuyor. Damak zevkinize uyacak bir seçim yapmanız için karşılıklı konuşuyor, talebiniz durumunda tadım testi imkânı sunuyoruz. Bizden istediğiniz ne varsa yerine getireceğimizden emin olabilirsiniz. Çiftimizin memnuniyeti, bizim en çok önem verdiğimiz konulardan biri!

Düğününü İzmir’in en sevilen ilçelerinden Seferihisar’da gerçekleştirmek isteyen çiftlerimizin tercih edebileceği en tatlı, en güzel mekânlardan biri olan Ladude Bahçe telefon ya da diğer iletişim yöntemleriyle ulaşmak için sayfanın yanında bulunan formu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Böylelikle sizinle iletişime geçecek ve bu gece için isteklerinizi detaylı olarak konuşacağız.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.