La Cigale

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

La Cigale
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

La Cigale Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

La Cigale Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

La Cigale Sık Sorulan Sorular

La Cigale düğün fiyatları ne kadar?

La Cigale düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.La Cigale düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


La Cigale kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

La Cigale 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


La Cigale düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

La Cigale düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve yemek servisi sunmaktadır.


La Cigale düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

La Cigale düğün dışında kına, doğum günü, davet ve resepsiyon, baby shower, nişan, mezuniyet törenleri, parti, açılışlar, bayi toplantısı ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

La Cigale Hakkında

Eğer İzmir’de yaşıyorsanız La Cigale adını mutlaka duymuşsunuzdur. İşte orada Cafe La Cigale Alsancak Mahallesi Konak İzmir’de özel kutlamanızı yapmaya ne dersiniz? Şıklığın ve lezzetin adresi olarak karşınıza çıkıyoruz ve bu tarz bir kutlama için o kadar uygunuz ki!

Haftanın üç günü canlı müzik hizmeti vererek şık dekorasyonumuzla karşınıza çıkıyoruz. Açık ya da kapalı alanlarımızın herhangi birinde kutlamanızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Bazen dj performans bazen akustik olarak karşınıza çıkıyoruz. Hangisi size uyuyorsa o gün önceden rezervasyon yaptırarak evliliğinizi kutlamaya gelebilirsiniz.

Soğuk başlangıçlarımızdan ızgara kuşkonmaz yatağında füme antrikota ne dersiniz? Sıcaklardan ise porçini mantarlı risotto ya da taze baharatlı keçi peyniri ile fırınlanmış mantar kulağa nasıl geliyor? Ana yemek kısmında ise, patlıcan beğendi ve iç pilav eşliğinde hindi tandırı tercih edebilirsiniz. Tatlı kısmında ise bitter çikolatalı sufle harika bir son olabilir. Bunlar bir seçenek. Dilerseniz başka lezzetlerimizle de kendinize bir menü yaratabiliyorsunuz. Tüm bunlara öncesinde geldiğiniz görüşmemizde karar veriyoruz. Seçeneklerimizi size sunuyor hatta öncesinde tadım bile gerçekleştirebiliyorsunuz.

La Cigale’nin harika atmosferi içerisinde, kutlamanıza yaraşır bir yemek ve atmosfer sağlıyoruz. Dekorasyon olarak hem iç hem dış mekânda canlı bitkileri çokça kullandık. İnsanın ruhuna iyi geldiğini düşünüyoruz. İlkbahar’da herkesin buluşma noktası olarak karşınıza çıkıyoruz. Özellikle bahçemizin çok keyifli olduğunu düşünüyoruz. Eğer bahar ayında böyle bir plan yapıyorsanız, bu ruhu hissedeceğinize eminiz.

Aklınızdaki soruları sormak, ayrıntılı bir görüşme yapmak istiyorsanız yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Böylece hem La Cigale İzmir iletişim bilgilerini alıyor hem de merak ettiklerinizi soruyorsunuz. En sonunda da sizi mekanımıza davet ediyor, bir de kendi gözlerinizle görmenizi istiyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Kültür Mahallesi Alsancak Mahallesi Fransız Kültür Merkezi Cumhuriyet Bulvarı, No:152

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    La Cigale Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.