Küfe Sıradışı Meyhane

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Küfe Sıradışı Meyhane
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Küfe Sıradışı Meyhane Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Küfe Sıradışı Meyhane Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Küfe Sıradışı Meyhane Sık Sorulan Sorular

Küfe Sıradışı Meyhane düğün fiyatları ne kadar?

Küfe Sıradışı Meyhane düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Küfe Sıradışı Meyhane düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Küfe Sıradışı Meyhane kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Küfe Sıradışı Meyhane 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Küfe Sıradışı Meyhane düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Küfe Sıradışı Meyhane düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Küfe Sıradışı Meyhane düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Küfe Sıradışı Meyhane düğün dışında kurumsal etkinlikler, doğum günü, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Küfe Sıradışı Meyhane Hakkında

En güzel günlerinizden biri olan nikah gününü kutlamak ve sevdiklerinizle günün kritiğini yapmak için bir yere gitmek isterseniz, her açıdan sizi tatmin edecek bir işletme olan Küfe Sıradışı Meyhane’ye bekliyoruz. Aileniz ve sevdiklerinizle hoş sohbet ederken lezzetli yemekler yiyebileceğiniz bir meyhane olma özelliği taşıyoruz. Küfe Sıradışı Meyhane Bornova’da aktif faaliyetine devam ediyor.


Merkezi konumu ve ulaşım rahatlığıyla konuklarımızın tercih sebepleri oluyoruz. Şehrin merkezinde doyasıya eğlenecek ve güzel organizasyonlar gerçekleştirebileceksiniz. Bizi özel araçlarınız ile tercih edebilirsiniz. Meyhanemizin önünde araçlarınızı park edecek bir alanımız bulunuyor. Bunun dışında toplu taşıma araçları ile de katılım sağlayabiliyorsunuz. Gece 02.00’a kadar aralıksız hizmet veriyoruz.


Açık ve kapalı alanımız bulunuyor. Açık alanımız bahçe bölümü adını verdiğimiz bir alandan oluşuyor. Üstü kapalı ama yanları açık olan alanımızda hem olumsuz hava şartlarından etkilenmiyorsunuz hem de açık havanın tadını çıkarabiliyorsunuz. Kapalı alanımız ise kişi sayısı olarak fazla organizasyonlarda daha çok tercih ediliyor. Duvarlarımız taşlarla dizayn edildi. Farklı bir konsept sunuyoruz. Yüksek tavan sağladığımız işletmemizde ferah ve rahat bir ortam sağlıyoruz. Basık bir ortamdan uzak, güzel bir organizasyon gerçekleştireceksiniz. Işıklandırmalarımız yüksek tavanımızdan iple sallanan ampullerden oluşuyor.


Doğum günleri, yıl dönümleri, iş yemekleri, nikah sonrası yemekleri gibi birçok özel organizasyonunuz için uygun bir altyapımız bulunuyor. Bizimle organizasyonunuzdan 1 hafta önce iletişime geçerseniz daha sağlıklı bir hazırlık aşaması gerçekleştirebiliyoruz. Gelecek kişi sayısı ile dizayn ettiğimiz masalarımız isteğiniz doğrultusunda yerleştiriliyor.


Canlı müziğimiz, özel gecenizi daha da eğlendirici hale getirecek. Birbirinden profesyonel müzisyenlerimiz, en güzel şarkıları konuklarımız için çalıyor. Kaliteli bir hizmet ve kaliteli bir eğlence için doğru adres olan Küfe Sıradışı Meyhane’ye herkesi bekliyoruz. Formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kazımdirik Mahallesi, Sanayi Cd. No:31 D:Z10, 35100 Bornova/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Küfe Sıradışı Meyhane Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.