Nikah Sonrası Yemeği İzmir

Keyifte Meyhane Alaçatı

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Keyifte Meyhane Alaçatı Hakkında

İzmir Çeşme’de sevdikleriniz ve aile büyüklerinizle güzel bir nikah sonrası yemeği gerçekleştirmek ister misiniz? “Evet” dediğinizi duyar gibiyiz. O halde kusursuz organizasyonların ismi Keyifte Meyhane Alaçatı konuklarını bekliyor. Güler yüzlü personelleri ve kaliteli hizmeti sizinle buluşturduğumuz işletmemizde, yemek yemek istediğiniz mekânda aradığınız bütün özellikler bulunuyor.


Bizi özel araçlarınız ve özel otobüsler ile tercih edebilirsiniz. “Keyifte Meyhane nerede?” Diye soracak olursanız; Alaçatı merkezde, 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan meyhanemiz çarşının içinde kolay bir lokasyonda yer alıyor.


Açık ve kapalı alanı bulunan işletmemiz organizasyonlarınız için rahatlıkla hizmet verebiliyor. Kapalı alanımız genelde yıl dönümleri gibi özel ve az kişiyle yapılan organizasyonlarımız için ideal bir imkân sunuyor. Kalabalık ailelerin tercih ettiği açık alanımız ise hem bahçemizde hem de girişe dizayn ettiğimiz masalardan oluşuyor. Burada doğum günleri, nikah sonrası yemekleri, iş yemekleri, bayii toplantıları ve kurumsal etkinlikler gibi kalabalık organizasyonlar gerçekleştirilebiliyor. Meyhanemizin bu gibi etkinliklere çok uygun olduğunu ve sayısız organizasyona ev sahipliği yaptığımızı belirtmek istiyoruz. Tecrübelerimizi sizin özel geceleriniz için de paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.


Canlı müzik etkinliğimiz ile eğlenceli bir akşam yaşıyorsunuz. Gece 03.00’a kadar devam eden canlı müziğimiz keyifli bir gece geçirmeniz için konuklarımızın en sevdiği müziklerden oluşuyor.


Temiz ve hijyenik mutfağımızda çıkan lezzetli yemeklerimiz ve çeşitli mezelerimizi konuklarımız için sunuyoruz. Cam vitrinden meze ve balıklarımızı istediğiniz gibi seçebiliyorsunuz. Seçtiğiniz balıkları istediğiniz pişirme türüne göre yapıyoruz. Hünerli ellere sahip aşçılarımız günlük ve taze ürünleri hazırlıyor ve servis elemanlarımız ise bunları en hızlı şekilde konuklarımıza sunuyor. Hiçbir aksaklık yaşamadan güzel bir organizasyon gerçekleştirmek isterseniz doğru adres Keyifte Meyhane.


Bu fırsatlarımızdan faydalanmak ve Keyifte Meyhane Alaçatı fiyatlarını öğrenmek için formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Alaçatı Mahallesi, Kemalpaşa Cd. No:77, 35930 Çeşme/İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Keyifte Meyhane Alaçatı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.