Kent Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kent Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Kent Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Kent Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Kent Restaurant Sık Sorulan Sorular

Kent Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Kent Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Kent Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Kent Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kent Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Kent Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kent Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Kent Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kent Restaurant düğün dışında doğum günü, bayi toplantısı, parti, davet ve resepsiyon ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Kent Restaurant Hakkında

İzmir’de körfezin diğer yakasının sembolü olan Karşıyaka’da eşsiz manzarada düğün yapmak isteyen çiftlerimizi bekliyoruz. Karşıyaka Kent Balık Restaurant olarak günlük akışta restoranımızda misafirlerimizi karşılıyor, özel günler ve toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz. Düğün, kına ve bekârlığa veda partisi, nişan kutlamaları, sünnet düğünleri kurumsal etkinlik ve eğlenceler faaliyet gösterdiğimiz organizasyonlar arasında yer alıyor. Profesyonel ekibimizle birlikte organizasyonunuz boyunca güler yüzlü bir şekilde misafirlerimizi karşılıyor, kusursuz bir gün geçirebilmeleri için eliminden geleni yapıyoruz.


Mekânımız açık ve kapalı olmak üzere iki bölümden oluşuyoruz. Yaz ve bahar mevsimlerinde eşsiz deniz manzarasına karşı unutulmaz bir kır düğünü organizasyonu istiyorsanız doğru adrestesiniz. Restoranımızı 9 kişilik yuvarlak masalarımızla hazırlıyoruz. Her mevsim rahatça eğlenebileceğiniz gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerinin mevcut olduğu kapalı salonumuzda da genellikle dikdörtgen uzun masalar kullanıyoruz. Davetli sayınıza uygun olarak masaları hazırlıyor, eğlenebileceğiniz geniş oyun pisti oluşturuyoruz. Butik organizasyonlar için de teras katımızda bulunan Ege denizi manzaralı alanımızı size özel tahsis ediyoruz.


Geçmiş dönemlerde yaptığımız organizasyonlardan derlemeler sunarak organizasyon stilimizi anlamanıza yardımcı oluyoruz. Hayalinizdeki organizasyonu bize anlattıktan sonra masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatiflerimiz sunuyoruz. Seçtiğiniz renklerde masa ve sandalye süslemelerini yapıyor, gelin ve damat masasına ayrı olarak özen gösteriyoruz. Konsept bir gün geçirmek isterseniz anlaştığımız organizasyon firmalarından temin ettiğimiz aksesuarları kullanabilir kendi tarzınızla mekânı süsleyebilirsiniz.


Misafirlerimizin bizden memnun olarak ayrılması için davetleriniz boyunca sizin ve konuklarınızın her sorusuna cevap veren, isteklerinizi anında karşılayan bir ekiple çalışıyoruz.


Organizasyon tarihiniz öncesinde bizden randevu almanız gerekmekte. Daha fazla bilgi edinmek, Karşıyaka Kent Restaurant fiyatlarını öğrenmek için ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Cemal Gürsel Caddesi No:53

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kent Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.