Nikah Sonrası Yemeği İzmir

Hilton Garden Inn

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Hilton Garden Inn

Hilton Garden Inn Hakkında

Dünyanın dört bir yanında hizmet veren ve kalite standartlarını sektörel anlamda yukarıya taşıyan köklü bir markanın temsilcilerinden birine hoş geldiniz. Otelimiz Hilton Garden Inn Bayraklı mevkii ile İzmir’in en merkezi ve güzel konumlarından birinde misafirlerini ağırlıyor. Burada, Hilton standartlarına yakışacak saygın ve işinin ehli uzman bir ekiple birlikte çalışıyor ve prensiplerimizden ödün vermeden %100 müşteri memnuniyeti esasına ulaşıyoruz. Konaklama, iş toplantıları, rafine zevklere uygun yemek servisi, özel etkinlikler ve daha pek çok faaliyeti tek bir çatı altında topluyoruz.

Bu özel etkinliklerden bir tanesi de nikâh sonrası yemekleri gibi değerli bir organizasyon. Hayatınızın en mutlu gününde aileniz ve arkadaşlarınızdan oluşan samimi bir grupla harika bir yemek ziyafeti ve eğlenceye sahip olabilirsiniz. Otelimizin kış bahçesinde 100 kişiye kadar konuğu rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Usta şeflerimizin mutfak sanatlarına uygun konseptte hazırladıkları leziz yemekler ve güzel müzikler eşliğinde size unutulmaz bir gece veya gün yaşatabiliriz.

Üstelik eğer servisimizden ve size olan yaklaşımımızdan memnun kalırsanız faydalanabileceğinizi düşündüğümüz bir hizmetimiz daha mevcut. Bir iş oteli olmanın yanı sıra en özel ve güzel günlerin de oteliyiz. Peki, nasıl mı? Şöyle; gelin ve damatlarımız için nikah töreni veya düğünden önce yaşadıkları ummalı hazırlık süreçlerine ev sahipliği yapıyoruz. Sırf bu iş için özel olarak hazırladığımız odalarımız mevcut. Çiftlerimiz burada arkadaşları ile birlikte hoşça vakit geçirebiliyor, kostümlerini giyip saç ve makyajlarını yaptırabiliyor ve hatta fotoğraf dahi çektirebiliyorlar. Hatta yeni trendlerden biri olan hazırlık aşamasını da kapsayan kısa klipler dahi çekebiliyorlar. Bir bütün veya ayrı olarak fark etmeksizin düğünden sonrası balayı odası ihtiyacınız için de bizi tercih edebilirsiniz.

Hepsi ve da fazlası için bize ulaşmak ve Hilton Garden Inn İzmir fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli.

Hilton Garden Inn Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Hilton Garden Inn Sıkça Sorulan Sorular

Hilton Garden Inn düğün fiyatları ne kadar?

Hilton Garden Inn düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Hilton Garden Inn düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Hilton Garden Inn kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hilton Garden Inn 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Hilton Garden Inn düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hilton Garden Inn düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve vale hizmeti sunmaktadır.

Hilton Garden Inn düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hilton Garden Inn düğün dışında bayi toplantısı ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.