Nikah Sonrası Yemeği İzmir

Gıybet Alaçatı Meyhanesi

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gıybet Alaçatı Meyhanesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Gıybet Alaçatı Meyhanesi Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Gıybet Alaçatı Meyhanesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Gıybet Alaçatı Meyhanesi Sıkça Sorulan Sorular

Gıybet Alaçatı Meyhanesi düğün fiyatları ne kadar?

Gıybet Alaçatı Meyhanesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Gıybet Alaçatı Meyhanesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Gıybet Alaçatı Meyhanesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Gıybet Alaçatı Meyhanesi 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Gıybet Alaçatı Meyhanesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Gıybet Alaçatı Meyhanesi düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Gıybet Alaçatı Meyhanesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gıybet Alaçatı Meyhanesi düğün dışında açılışlar, doğum günü, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

02:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

02:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Gıybet Alaçatı Meyhanesi Hakkında

İzmir’in gözde ilçesi Çeşme’de nikâh sonrası yemeklerinizi gerçekleştireceğiniz ve her detayıyla eşsiz bir işletme olan Gıybet Meyhane Alaçatı’da faaliyetlerine devam ediyor. İmzalar atıldıktan ve mutlu günlerinize bir adım daha yaklaştıktan sonra aile büyükleriniz ve sevdiklerinizle hem lezzetli yemekler yiyebilmek hem de hoş sohbet edebilmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Konuklarımızın beklentileri başından sonuna kadar karşılayacak bir işletme olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Alaçatı çarşıda bulunan meyhanemiz kalabalığın bulunduğu ana sokak üzerinde yer almıyor. Arka sokakta bulunuyoruz ve imkân dahilinde bütün sokağı kullanabiliyoruz. Böylelikle kalabalığın ve gürültünün olmadığını ve ayak altı bir meyhane olmadığımızı da söyleyebiliriz. Sevdiklerinizle geldiğinizde sükunetin fazla olduğu, gürültünün az olduğu bir işletme olduğunu hemen anlayacaksınız ve hoşunuza gidecek.

Sohbetlerinizi ederken arkadan gelen hafif müzik ile nezih bir ortam vadediyoruz. Yüksek seslerde bağırarak muhabbet etmek zorunda kalmayacaksınız.

Alaçatı’nın meşhur taş evlerinden oluşan yapımız ile otantik bir görüntü sunuyoruz. Taş yapımızın çevresinde kullandığımız şık ışıklandırmalar ve birbirinden renkli çiçeklerimiz ile sokağı canlandırdığımızı söyleyebiliriz. Görsel olarak tamamıyla tatmin olacağınız işletmemizde bulunduğunuz süre boyunca keyif alacaksınız.

Davetiniz için masa ve sandalyeleri yan yana sıralıyoruz. Talebiniz doğrultusunda organizasyon için masalarımızı birleştirebilir ve tek bir masa haline getirebiliriz. Böylelikle sevdiklerinizle ayrı kalmaz ve sohbetinize tek bir masadan devam edebilirsiniz. Masa ve sandalye süslemesi isterseniz bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve meyhanemizde kullanabilirsiniz.

Bir sahil beldesi olan Alaçatı; yaz mevsimindeki o canlılığını kışın sükunete bırakıyor. Yaz sezonunun sona ermesi ile Alaçatı’yı belde sakinlerine bırakarak işletmeler olarak hizmetlerimize ara veriyoruz. Kış mevsimi haricinde, yaz dönemi içerisinde haftanın her günü faaliyet gösteren işletmemizi tercih edebilirsiniz.

Meyhanemizde keyifli zamanlar geçirmek ve lezzetli yemeklerimizi yemek istediğinizde, Alaçatı’nın fahiş fiyatlarını ödemiyorsunuz. Yüksek kalite az fiyat anlayışıyla hizmet veriyor ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışıyoruz. Misafirlerimizin işletmemizden ayrılırken memnun ve güler yüzlü ayrılmaları için sunduğumuz bu hizmetlerden faydalanmak isterseniz, formu doldurabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gıybet Meyhanesi en eğlenceli anlarınızda yanınızda.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Alaçatı Mahallesi, 1039. Sokak, No: 6, Çeşme/İZMİR

 • Haritadaki Konumu

  Gıybet Alaçatı Meyhanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.