Nikah Sonrası Yemeği İzmir

D'Core Alaçatı Boutique Hotel

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

D'Core Alaçatı Boutique Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

D'Core Alaçatı Boutique Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

D'Core Alaçatı Boutique Hotel Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

D'Core Alaçatı Boutique Hotel Sıkça Sorulan Sorular

D'Core Alaçatı Boutique Hotel düğün fiyatları ne kadar?

D'Core Alaçatı Boutique Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.D'Core Alaçatı Boutique Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

D'Core Alaçatı Boutique Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

D'Core Alaçatı Boutique Hotel 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

D'Core Alaçatı Boutique Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

D'Core Alaçatı Boutique Hotel düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

D'Core Alaçatı Boutique Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

D'Core Alaçatı Boutique Hotel düğün dışında bayi toplantısı, doğum günü, nişan, baby shower, kurumsal etkinlikler ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

D'Core Alaçatı Boutique Hotel Hakkında

Kıymetli anılar biriktirmek için nikah sonrası yemek organizasyonlarınızı eksiksiz bir şekilde düzenlemeye hazırız! Peki siz ne istediğinizi biliyor musunuz?


Bu konuda D'Core Alaçatı Boutique Hotel ailesi olarak rehberlik hizmetleri de dahil yanınızda oluyoruz. Hayallerinizin gerçekleştireceğiniz özel anlarınızı size özel bir gece haline getiriyoruz. Pek çok farklı alternatif ile süsleme ve düzenlemeler de yapıyoruz. Elbette yaptığımız görüşmeler dahilinde aldığımız kararlar doğrultusunda hareket ediyoruz!


Ege’de çok sık karşılaşabileceğiniz şık taş binalardan bir tanesi olan D'Core Otel Alaçatı olarak da biliniyor. Butik otelimizde 13 adet cumbalı odamız bulunuyor. Balayı için mütevazi bir tatil tercih edenlerin ve tatil için Alaçatı’yı tercih edenlerin ilk adresi oluyoruz! Tarihi esintiler ile zarif atmosferi dikkatinizi çekecek olan otelimiz aynı zamanda taş yapı olması sayesinde de yaz aylarında serinliği ile rahat bir nefes almanızı sağlayacak.


Üstelik taş yapının ortasında bulunan bahçemiz kelimenin tam anlamı ile bir yaz bahçesi oluyor. Davetlerinizi de bu alanda düzenliyoruz. 50 ila 100 kişilik davetlerinizi tasarlayabiliyoruz. Uzun bir davet masası hazırlıyoruz. Ahşap masamız; genelde örtü tercih edilmeden külü saksılar ve çiçekler ile süslenebiliyor. Servis takımları ve kadehler ile de ziyafetleriniz için hazır hale geliyor. Bahçemizde arzu ettiğiniz süsleme ve fotoğraf çekim alanlarını tasarlayabileceğiniz yeterli alan da bulunuyor. Fakat bu konuda organizasyon firmalarından destek almamız gerekiyor. Böylelikle istediğiniz farklılıklar ve süslemeler ile bahçemiz size özel olarak düzenlenebilir.


Hafif müzik eşliğinde unutulmaz bir akşam yemeği sizi bekliyor. Eşsiz ege otları ile mezeler ve onlarca çeşit tarif ile şık sunumlar hazırlanıyor.


Uzun ve eğlenceli gecelerde nikah sonrası yemek organizasyonlarınız için D'Core Alaçatı iletişimini sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayarak formu doldurmak!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Yeni Mecidiye Mah. 3083 Sok No: 1 Alaçatı- Çeşme/ İzmir

 • Haritadaki Konumu

  D'Core Alaçatı Boutique Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.