Cemiyet Meyhanesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Cemiyet Meyhanesi
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Cemiyet Meyhanesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Cemiyet Meyhanesi Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Cemiyet Meyhanesi Sık Sorulan Sorular

Cemiyet Meyhanesi düğün fiyatları ne kadar?

Cemiyet Meyhanesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Cemiyet Meyhanesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Cemiyet Meyhanesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Cemiyet Meyhanesi 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Cemiyet Meyhanesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Cemiyet Meyhanesi düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Cemiyet Meyhanesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Cemiyet Meyhanesi düğün dışında doğum günü, açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, kurumsal etkinlikler ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Cemiyet Meyhanesi Hakkında

Cemiyet Meyhanesi, İzmir’in en güzel yerlerinden Alsancak’ta unutulmaz bir akşam yaşamanız için faaliyet gösteriyor. Nikah sonrası yemeklerinizde üstün kaliteyi ve güler yüzlü bir hizmeti bulabileceğiniz meyhanemize bizimle birlikte olmak isteyen tüm konuklarımızı bekliyoruz.

Alsancak’ta yer alan meyhanemiz, konumu gereği çevre ilçelerden rahatlıkla gelebileceğiniz bir işletme olma özelliğini taşıyor. İzbanla, belediye otobüsleriyle veya tramvayla çok rahat bir şekilde gelebilirsiniz.


Organizasyonlarınıza uzun zamandır başarıyla ev sahipliği yapmaktayız. Hizmetimizde en çok dikkat ettiğimiz noktalardan biri müşteri memnuniyeti. Bu ilkeyle yola çıktığımız sektörde bizi tercih eden konuklarımızın yolu Alsancak’a düştüğünde yine bizi tercih etmelerini istiyoruz. Bu yüzden mekânımızdan ayrılırken mutlu ve memnun ayrılmalarını istiyoruz. Organizasyonunuz için bizi tercih ettiğinizde, bu konuya çok önem verdiğimizi ve sizi hayal kırıklığına uğratmayacağımızı bilmenizi isteriz.


Bizi nikah sonrası yemekleriniz dışında bekarlığa veda geceleri, doğum günleri, yıl dönümleri, mezuniyet gecesi yemekleri, iş yemekleri, bayii toplantıları ve kurumsal etkinlikler gibi özel anlarınızda da tercih edebilirsiniz. Bu özel etkinlikleriniz için planladığınız tarihten 1 hafta önce iletişim haline geçersek çok verimli bir hazırlık aşaması geçirebiliriz. Gelecek kişi sayısını, istediğiniz oturma düzenini ve daha birçok detayı birlikte konuşabilir ve planlayabiliriz.


Mekanımızda açık ve kapalı alanımız bulunuyor. Sokağa yakan olan masalarımızın çevresi açılır kapanır bir mekanizmadan oluşuyor. Yağmurlu ya da soğuk havalarda burayı kapatıp kapalı bir alan haline getirebiliyoruz.


Meze ve yemeklerimizin özenle hazırlandığını belirtelim. Profesyonel aşçılarımız tarafından günlük olarak hazırlanan mezelerimizde şevketibostana farklı bir yorum kattığımızı ve birçok konuğumuzun favorisi olduğunu belirtmek istiyoruz. Ana yemeklerimizde ise kaburga ve antrikotun en çok tercih edilen etlerden olduğunu söyleyebiliriz. Izgara çeşitlerimizi denemeden meyhanemizden ayrılmayın. Cemiyet Meyhanesi İzmir’de kaliteli hizmetiyle ses getirmeye devam ediyor. Formu doldurup bizi tercih ederseniz ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Alsancak Mah. İrfan Boyuer Sok. No:11 / B Konak/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Cemiyet Meyhanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.