Nikah Sonrası Yemeği İzmir

Cemiyet Meyhanesi

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Cemiyet Meyhanesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Cemiyet Meyhanesi Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Cemiyet Meyhanesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Cemiyet Meyhanesi Sıkça Sorulan Sorular

Cemiyet Meyhanesi düğün fiyatları ne kadar?

Cemiyet Meyhanesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Cemiyet Meyhanesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Cemiyet Meyhanesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Cemiyet Meyhanesi 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Cemiyet Meyhanesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Cemiyet Meyhanesi düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Cemiyet Meyhanesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Cemiyet Meyhanesi düğün dışında doğum günü, açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, kurumsal etkinlikler ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

02:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

02:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Cemiyet Meyhanesi Hakkında

Cemiyet Meyhanesi, İzmir’in en güzel yerlerinden Alsancak’ta unutulmaz bir akşam yaşamanız için faaliyet gösteriyor. Nikah sonrası yemeklerinizde üstün kaliteyi ve güler yüzlü bir hizmeti bulabileceğiniz meyhanemize bizimle birlikte olmak isteyen tüm konuklarımızı bekliyoruz.

Alsancak’ta yer alan meyhanemiz, konumu gereği çevre ilçelerden rahatlıkla gelebileceğiniz bir işletme olma özelliğini taşıyor. İzbanla, belediye otobüsleriyle veya tramvayla çok rahat bir şekilde gelebilirsiniz.


Organizasyonlarınıza uzun zamandır başarıyla ev sahipliği yapmaktayız. Hizmetimizde en çok dikkat ettiğimiz noktalardan biri müşteri memnuniyeti. Bu ilkeyle yola çıktığımız sektörde bizi tercih eden konuklarımızın yolu Alsancak’a düştüğünde yine bizi tercih etmelerini istiyoruz. Bu yüzden mekânımızdan ayrılırken mutlu ve memnun ayrılmalarını istiyoruz. Organizasyonunuz için bizi tercih ettiğinizde, bu konuya çok önem verdiğimizi ve sizi hayal kırıklığına uğratmayacağımızı bilmenizi isteriz.


Bizi nikah sonrası yemekleriniz dışında bekarlığa veda geceleri, doğum günleri, yıl dönümleri, mezuniyet gecesi yemekleri, iş yemekleri, bayii toplantıları ve kurumsal etkinlikler gibi özel anlarınızda da tercih edebilirsiniz. Bu özel etkinlikleriniz için planladığınız tarihten 1 hafta önce iletişim haline geçersek çok verimli bir hazırlık aşaması geçirebiliriz. Gelecek kişi sayısını, istediğiniz oturma düzenini ve daha birçok detayı birlikte konuşabilir ve planlayabiliriz.


Mekanımızda açık ve kapalı alanımız bulunuyor. Sokağa yakan olan masalarımızın çevresi açılır kapanır bir mekanizmadan oluşuyor. Yağmurlu ya da soğuk havalarda burayı kapatıp kapalı bir alan haline getirebiliyoruz.


Meze ve yemeklerimizin özenle hazırlandığını belirtelim. Profesyonel aşçılarımız tarafından günlük olarak hazırlanan mezelerimizde şevketibostana farklı bir yorum kattığımızı ve birçok konuğumuzun favorisi olduğunu belirtmek istiyoruz. Ana yemeklerimizde ise kaburga ve antrikotun en çok tercih edilen etlerden olduğunu söyleyebiliriz. Izgara çeşitlerimizi denemeden meyhanemizden ayrılmayın. Cemiyet Meyhanesi İzmir’de kaliteli hizmetiyle ses getirmeye devam ediyor. Formu doldurup bizi tercih ederseniz ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Alsancak Mah. İrfan Boyuer Sok. No:11 / B Konak/İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Cemiyet Meyhanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.