Nikah Sonrası Yemeği İzmir

Buzuki Meyhane

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Buzuki Meyhane Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Buzuki Meyhane Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Buzuki Meyhane Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Buzuki Meyhane Sıkça Sorulan Sorular

Buzuki Meyhane düğün fiyatları ne kadar?

Buzuki Meyhane düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Buzuki Meyhane düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Buzuki Meyhane kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Buzuki Meyhane 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Buzuki Meyhane düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Buzuki Meyhane düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Buzuki Meyhane düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Buzuki Meyhane düğün dışında doğum günü, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, açılışlar ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Buzuki Meyhane Hakkında


İmzalar atıldıktan sonra sevdiklerinizi güzel bir yemeğe çıkarmak ve hoş sohbet etmek isterseniz, Buzuki Meyhane Bornova’da tam aradığınız bir işletme olarak hizmet veriyor. Merkezi konumu sayesinde kolayca gelebileceksiniz. Küçükpark’ta konuklarımıza tatlı ve samimi bir ortam sunuyoruz. Özel araçlarınız ile tercih edebileceğiniz gibi, toplu taşıma araçlarıyla da meyhanemize gelebileceksiniz.


Bizimle organizasyonunuzdan en az 1 hafta öncesinden iletişime geçerseniz, size özel hazırlıklarımızı daha sağlıklı gerçekleştirebiliriz. Gelecek kişi sayısını bildirmeniz dahilinde masalarımızda sevdikleriniz için özel bir ayarlama yapabiliyoruz. Masa ve sandalye süslemesi isterseniz organizasyon firmalarıyla anlaşıp buradan temin edebilirsiniz. Biz de seve seve meyhanemizde sizin için sergileriz. Aynı zamanda balon gibi aksesuarla da destekleyebiliyoruz. Bu özel günlerinizi bir fotoğrafçı kiralayarak unutulmaz hale getirebilirsiniz. En güzel anlarınızı fotoğraflayarak ömür boyu unutmayacağınız güzel zamanlara dönüştürecek.


Meyhanemizde açık ve kapalı alanımız bulunuyor. Hava koşullarına göre istediğiniz bölümde oturabilirsiniz.


Nikah sonrası yemekleriniz dışında, açılışlar, kurumsal etkinlikler, iş yemekleri, doğum günleri, yıldönümleri gibi özel günlerinizde de bizi tercih edebilirsiniz. Uzun zamandır böyle gecelerinize ev sahipliği yapıyoruz. Tecrübelerimizi sizin gecenizde de paylaşmak isteriz. Güler yüzlü personellerimiz, deneyimli yönetim kadromuzun yönlendirmesiyle uyumlu bir şekilde çalışıyorlar. İlgili çalışanlarımız her isteğini hızlı bir şekilde karşılayacak.


Yemeklerimizin lezzeti konusunda hiçbir şüpheniz olmasın. Alanında uzman aşçılarımız, en lezzetli tabakları çıkarmak için konuklarımızı bekliyor. Bu tabakların hijyenik olmalarına da ekstra dikkat ediyoruz. Lezzetinden ve temizliğinden emin olmadığımız hiçbir ürünü size sunmadığımızı belirtmek isteriz. Alkollü ve alkolsüz içeceklerimizi yemeklerinizin yanında tercih edebilirsiniz.


Lezzetli ve dolu bir masada sevdiklerinizle yemeklerinizi yerken fonda çalan eski şarkılar koyu sohbetinize ev sahipliği yapmakta. Mavi ve beyaz renkleriyle donanmış meyhanemiz, konuklarını gece saat 01.00’a kadar misafir edebiliyor. Buzuki Meyhane fiyatları hakkında bilgi almak ve özel günlerinizi bizimle paylaşmak için formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Kazımdirik Mahallesi, Bornova Cd. No: 38 B, 35080 Bornova/İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Buzuki Meyhane Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.