Bostanlı Saki Restoran

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Bostanlı Saki Restoran
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Bostanlı Saki Restoran Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Bostanlı Saki Restoran Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Bostanlı Saki Restoran Sıkça Sorulan Sorular

Bostanlı Saki Restoran düğün fiyatları ne kadar?

Bostanlı Saki Restoran düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Bostanlı Saki Restoran düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Bostanlı Saki Restoran kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Bostanlı Saki Restoran 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Bostanlı Saki Restoran düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Bostanlı Saki Restoran düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Bostanlı Saki Restoran düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bostanlı Saki Restoran düğün dışında kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, doğum günü ve parti hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Bostanlı Saki Restoran Hakkında

Nikâhınızın devamında sevdiklerinizle bir araya gelip keyifli vakit geçirmek için yemeğe gitmek isterseniz, sunduğu hizmetler ve sağladığı ortam ile tam size göre bir restoran var. O da Bostanlı Saki Restoran! Küçük ve otantik bir ortam sağlayan restoranımız müşteri memnuniyetini esas alarak hizmetlerine devam ediyor.

İsterseniz size restoranımızın özelliklerinden bahsedelim:

Rengarenk masa ve sandalyelerimiz ile tatlı küçük bir restoranımız var. Küçük işletmemizde hem lezzetli yemekler yiyebiliyor hem de hoşça sohbet edebiliyorsunuz. Kapasite olarak fazla kişiye hitap etmediğimiz için restoranımızı kapatma fırsatına da sahipsiniz.

Dilediğiniz masa ve sandalye süslemeleri için yardımcı olabiliyoruz. Farklı fikir ve konseptler için organizasyon firmaları ile iletişime geçebilir, restoranımız için çeşitli aksesuarlar kullanarak gecenizi farklı bir organizasyona dönüştürebilirsiniz. Aynı zamanda gecenizi ölümsüzleştirmek, albümünüze profesyonel makineyle çekilmiş birbirinden güzel fotoğraflar koymak istiyorsanız fotoğrafçı kiralayabilirsiniz. Ek olarak, kapalı alanımızda televizyonlarımız bulunuyor. Bu gece için hazırladığınız slayt gösterisi ya da video tarzı uygulamalar olursa burada sergileyebiliyoruz.
Restoranımızda ses ve sahne imkânı sağlayabildiğimiz bir fasıl ekibimiz de var. Repertuarı geniş, tecrübeli müzisyenlerimiz ile güzel bir gece geçirmeniz mümkün.

Bostanlı’nın merkezinde bulunduğumuz için rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tramvay, dolmuş, otobüs ve taksi gibi toplu taşıma araçlarıyla ya da özel aracınızla işletmemize gelebilirsiniz. Özel aracıyla gelen misafirlerimiz, sokağımızdaki yaklaşık 10-15 araçlık park yerine güvenle park edebilir.
Sadece nikah sonrası yemeği değil, iş yemekleri, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, doğum günleri ve partiler gibi özel organizasyonları da işletmemizde gerçekleştirebiliyoruz. Organizasyonlarınız için bizi 1 hafta önceden bilgilendirirseniz gecenizi daha iyi planlayabiliriz.

Üst düzey kalite anlayışıyla hizmet veren bir ekip olarak sizi küçük ve tatlı restoranımız Bostanlı Saki Restaurant Karşıyaka’ya bekliyoruz. Ayrıntılı bilgi için formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Bostanlı Mahallesi, 1787/1. Sk., 35540 Karşıyaka/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Bostanlı Saki Restoran Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.