Ayasaranda İmren Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Ayasaranda İmren Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Ayasaranda İmren Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Ayasaranda İmren Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında
Manzara
Deniz manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Ayasaranda İmren Restaurant Sık Sorulan Sorular

Ayasaranda İmren Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Ayasaranda İmren Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Ayasaranda İmren Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Ayasaranda İmren Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ayasaranda İmren Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Ayasaranda İmren Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ayasaranda İmren Restaurant düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Ayasaranda İmren Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ayasaranda İmren Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, nişan, doğum günü ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Ayasaranda İmren Restaurant Hakkında

İzmir’in gözde mekânlarından biri olan Ayasaranda İmren Restaurant Çeşme’de kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek güler yüzlü, profesyonel, pozitif enerjili ve yetenekli ekibiyle faaliyet gösteriyor.

Denize sıfır konumda yer alan, konforunuz düşünülerek tasarlanmış olan Ayasaranda İmren Restaurant menü seçenekleri ile aklınızı başınızdan alıyor. Alanında uzman aşçılarımızın hazırladığı yemekleri davetinizden önce gelerek tadım yapabiliyorsunuz. Davetinize gelen misafirlerinize seçtiğiniz menüyü görsel sunumlar eşliğinde servis ediyoruz. Servis hızımıza ve kalitesine oldukça güveniyoruz. Restoran çalışanlarımızın her biri titiz ve özenli kişilerden oluştuğu için hijyen konusunda bir şüpheniz olmasın. Restoranımızın açık ve kapalı alanları bulunduğu için tercih ettiğiniz bir bölümde davetli sayınıza göre masa ve sandalye düzenlemesi yapıyoruz. Belirlediğiniz düğün konseptine uygun renkler ve aksesuarlar kullanarak restoranımızı dekore ediyoruz. Canlı müzik hizmetimiz sayesinde misafirlerinizle eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Eğer, özel aracınız ile restoranımıza gelmek isterseniz otoparkımız olduğunu ve gönül rahatlığı ile ulaşım sağlayabileceğinizi de belirtmeden geçmeyelim.

Tüm bunların yanı sıra düğün organizasyonu dışında kına gecesi, nişan, doğum günü, mezuniyet balosu, bayii toplantısı ve daha pek çok etkinliği restoranımızda düzenleyebilirsiniz. Düzenlemek istediğiniz etkinlik için bir organizasyon firması ile anlaşabilir ve dilediğiniz şekilde etkinliğinizi plânlayabilirsiniz. Etkinliğinizi ölümsüzleştirmek için fotoğrafçı kiralayabilirsiniz.

Peki, restoranımızın tüm imkânlarından yararlanarak davetlerinizi organize etmek için bizimle nasıl iletişime geçebilirsiniz?

Bize ulaşmak için çok kolay bir yol var elbette. Bu yolu hemen sizinle paylaşalım. Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Ayasaranda İmren Restaurant Çeşme/ İzmir ile kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Davetlerinizi mükemmel bir mekânda güzel anılar biriktirerek sonlandırmak istiyorsanız, dilediğiniz organizasyonu düzenlemek için sabırsızlıkla restoranımıza bekliyoruz. Harika organizasyonlara ev sahipliği yapmak için sizinleyiz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    16 Eylül Mah. 3004 Sk. No:81 Ayasaranda Mevkii İzmir/ Çeşme

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ayasaranda İmren Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.