Ata Gurme

E-posta Gönder

  • Urla, İzmir.

Kapasite Bilgileri

Ata Gurme
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Ata Gurme Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Ata Gurme Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Ata Gurme Sık Sorulan Sorular

Ata Gurme düğün fiyatları ne kadar?

Ata Gurme düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Ata Gurme düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Ata Gurme kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ata Gurme 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Ata Gurme düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ata Gurme düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Ata Gurme düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ata Gurme düğün dışında baby shower, doğum günü, açılışlar, bayi toplantısı, nişan, kurumsal etkinlikler ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Ata Gurme Hakkında

Urla’da merkezi bir konumda yer alan Ata Gurme Restaurant huzurlu atmosferiyle dikkat çekiyor. Baş başa kutlamaların ve en özel davetlerin de adresi oluyor. Kalitenin lüks ile birleştiği restoranımızda, güzel bir gece geçirmek için hazır mısınız?

Birlikte sizin çift olarak ilk davetiniz olan nikâh sonrası yemek ve eğlencelerini düzenlemek istiyoruz. Şık bir şekilde dekore ettiğimiz salonumuzda veya bahçemizde konuklarınızı ağırlamak için masa düzeni oluşturabiliyoruz. 50 ila 60 kişilik davetlerde dikdörtgen masalarla kurduğumuz uzun sofralar sıcak ve samimi bir görüntü yaratıyor. Özel aydınlatmalarımız ve otantik dekorasyonumuzla uyumlu konseptinize ek olarak birkaç küçük dokunuş da yapıyoruz. Masalarda yer verdiğimiz aksesuarlar ve servis takımlarıyla her şeyi hazırlıyoruz.

Sıra misafirlerinizi tek tek karşılayarak kendileri için ayrılan yerlere buyur etmeye geliyor. Ata Gurme Urla’da son olarak sizi de yerinize buyur ediyor ve nezih gecenizi başlatıyoruz… Unutulmaz gecenizin özel kılmak için her ân profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Şıklığıyla dikkat çeken restoranımızda, nikâh sonrası yemek etkinliklerini özel kılan lezzetler de hazır! Üstelik tercih yapmanız için düzenlediğimiz menü tadımlarında olduğu gibi son derece lezzetli ve şık sunumlarla konuklarınıza servis ediliyor. Kırmızı etin en iyi hali ile sofralarınızı taçlandıran; aperatifler, salatlar, ara sıcaklar, tatlı ve içecek sunumları oluyor. Bu arada menülerde yer alan her tat için tazelik, lezzet ve sıcak sunum teminatı veriyoruz. Alakart hizmet veren Ata Gurme mutfağında gurup davetleri için standart menü tercih etmemizin en önemli sebebi de bu!

Hafif müzik ve enfes tatlarla en özel yemekli davetleriniz için tercih ettiğiniz restoranımızda, heyecanla sizi bekliyoruz. Siz de Ata Gurme Et Lokantası’nda huzurlu bir nikâh sonrası etkinliği için bu sayfa üzerinde yer verdiğimiz iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.