Nikah Sonrası Yemeği İzmir

Asmalı Alaçatı

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Asmalı Alaçatı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Asmalı Alaçatı Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Asmalı Alaçatı Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Asmalı Alaçatı Sıkça Sorulan Sorular

Asmalı Alaçatı düğün fiyatları ne kadar?

Asmalı Alaçatı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Asmalı Alaçatı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Asmalı Alaçatı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Asmalı Alaçatı 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Asmalı Alaçatı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Asmalı Alaçatı düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Asmalı Alaçatı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Asmalı Alaçatı düğün dışında doğum günü, açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

02:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Asmalı Alaçatı Hakkında

İzmir’in güzide tatil beldesi Çeşme’de sevdiklerinizle samimi bir ortamda nikah sonrası yemeklerinizi gerçekleştirmek isterseniz, Asmalı Alaçatı Meyhanesi’ne bekliyoruz. Konuklarımıza kaliteli bir hizmet vermek için misafirlerimizin her düşüncesini dikkate alıyor ve kendimizi her geçen gün geliştiriyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet veren meyhanemizde bulunduğunuz süre boyunca, bütün isteklerinizi karşılamaya çalışan personellerimizin sizin için çalıştıklarını göreceksiniz.


İş yemekleri, nikah sonrası yemekleri, bayii toplantıları, doğum günleri ve yıl dönümleri gibi organizasyonlarınızı rahatlıkla işletmemizde gerçekleştirebiliyorsunuz. Uzun süredir Alaçatı’da verdiğimiz hizmet ile birçok konuda tecrübe sahibi olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Bu tecrübelerimizi de sizin organizasyonunuz için de paylaşacağımızdan şüpheniz olmasın.


Alaçatı çarşıda bulunan meyhanemize çarşıdan yürüyerek 10 dakika içinde varabiliyorsunuz. Gece 04.00’a kadar kesintisiz hizmet verdiğimizi belirtelim. Böylelikle İzmir’den gelecek misafirlerimizin hiç acele etmeden istediği saatte rahatlıkla gelebileceğini söyleyebiliriz.


Türk Sanat Müziği eşliğinde harika bir akşam geçireceksiniz. Sevdiklerinizle birlikte eşlik edip katılacağınız müzikleri sizin için çalıyoruz. Sevdiklerinizle güzel ve keyifli bir akşam geçirmeniz için bütün detayları düşünüyoruz.


Yemeklerimizin ve mezelerimizin usta aşçılar tarafından hazırlandığını belirtmek istiyoruz. Günlük ve taze malzemelerden yapılan mezelerimiz cam vitrinde beğeninize sunuluyor. Temizliğinden ve lezzetinden emin olmadığımız hiçbir ürünü konuklarımıza sunmuyoruz. Mutfakta hazırlanan tabakları servis personellerimiz en hızlı şekilde masanıza getirmek için çalışıyorlar. Acılı ve köz patlıcan salatası, Arnavut ciğeri, mavzana ve Girit ezmesi favori lezzetlerimizden. Ama tereyağlı karides ve ahtapot şişi denemeden meyhanemizden ayrılmamanız gerektiğini öneriyoruz.


Bu lezzetleri Alaçatı’nın şişirilmiş fiyatlarından uzak fiyatlara tadıyorsunuz. Asmalı Alaçatı fiyatlarının birçok işletmeden daha uygun olduğunu bizi tercih ettikten sonra daha da iyi anlayacaksınız. Siz de güzel bir nikah sonrası yemeği için Asmalı Alaçatı’ya gelin. Form üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Alaçatı Mahallesi, Kemalpaşa Caddesi, 1039 Sk. No:4/A Çeşme/İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Asmalı Alaçatı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.