Nikah Sonrası Yemeği İzmir

Altın Tabak İsmet Usta

  • Kapasite
    100 - 350 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Altın Tabak İsmet Usta Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Altın Tabak İsmet Usta Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350

Altın Tabak İsmet Usta Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Deniz kenarında Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı

Altın Tabak İsmet Usta Sıkça Sorulan Sorular

Altın Tabak İsmet Usta düğün fiyatları ne kadar?

Altın Tabak İsmet Usta düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Altın Tabak İsmet Usta düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Altın Tabak İsmet Usta kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Altın Tabak İsmet Usta 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Altın Tabak İsmet Usta düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Altın Tabak İsmet Usta düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Altın Tabak İsmet Usta düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Altın Tabak İsmet Usta düğün dışında doğum günü, davet ve resepsiyon, kına, nişan, parti, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Altın Tabak İsmet Usta Hakkında

Altın Tabak Restaurant, 40 yıldan daha uzun süredir hizmet veren köklü bir işletmedir. Uzun yıllardan beri bölge halkı tarafından bilinen ve tercih edilen restoranımızın değişmeyen adresi ise Karaburun İskele Caddesi üzerinde. En özel davet ve kutlamalar için sıklıkla tercih edilen bir yer olduğunu da söylemeden geçmeyelim! Hatta gelin birlikte; nikâh sonrası yemek, doğum günü, yıl dönümü, iş ve aile toplantılarınızı kutlayalım. Nasıl mı?

Hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmayacak bir sürece hazır olun! Çünkü alanında uzman ekibimizle yıllardır en güzel ânlarınızı taçlandırmak için çalışıyoruz. Daima sevgi ve saygı çerçevesinde hizmet sunuyor, konuklarınızı gülen yüzlerle karşılıyoruz. Mutluluğunuzu önemsiyor, tüm konuklarınızla beraber sizi de ailemize davet ediyoruz. Siz geniş ailemizin en yeni çifti olurken nikâh sonrası yemek etkinliğinizi de zamanın en eğlenceli gecesine dönüştürüyoruz.

Denizin iyot kokusu ve doğanın eşsiz manzarası eşliğinde tasarladığımız, Altın Tabak İsmet Usta gecesini her zaman hatırlayacağınızı biliyoruz. Bu yüzden her mevsim konuklarınızı ilk günkü heyecanımızla ağırlıyoruz. Yaz aylarında denizin kenarına kadar uzanan rengârenk ve şık masalarda, kış aylarında ise camekân ile kapatılan geniş ve ferah salonumuzda tüm sevdiklerinizle olmanızı sağlıyoruz... Müzik eşliğinde hoş sohbetlerle başlayan geceyi kesintisiz eğlenceye dönüştürmeyi de ihmal etmiyoruz!

Davet menülerini de merak ediyor olmalısınız! Bu haklı merakın, konuklarınıza sunacağınız en lezzetli ve taze balık seçenekleri için olduğunu da tahmin edebiliyoruz. Denizin tüm güzellikleri ve sunduğu cömert tatlarla sofralarınızı donatıyoruz. Ara sıcaklar, salata, ana yemek, soğuk ve sıcak mezelerle gece boyunca sunumlarımız da devam ediyoruz.

Siz de en özel ânlarınızdan biri olan nikâh sonrası yemek ve eğlencelerinizde kalabalık ailenizle birlikte olmak isterseniz, acele edin! Fiyat teklifleri ve randevu almak için doldurmanız gereken Altın Tabak Karaburun iletişim formu bu sayfa üzerinde yer alıyor.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    İskele Caddesi No : 54 Karaburun / İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.