Nikah Sonrası Yemeği İzmir

Alsancak Liman Meyhanesi

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Alsancak Liman Meyhanesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Alsancak Liman Meyhanesi Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Alsancak Liman Meyhanesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Alsancak Liman Meyhanesi Sıkça Sorulan Sorular

Alsancak Liman Meyhanesi düğün fiyatları ne kadar?

Alsancak Liman Meyhanesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Alsancak Liman Meyhanesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Alsancak Liman Meyhanesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Alsancak Liman Meyhanesi 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Alsancak Liman Meyhanesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Alsancak Liman Meyhanesi düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Alsancak Liman Meyhanesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Alsancak Liman Meyhanesi düğün dışında parti, kurumsal etkinlikler, kına, davet ve resepsiyon, doğum günü, bayi toplantısı ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Vegan

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Alsancak Liman Meyhanesi Hakkında

Profesyonel bir hizmetle üstün kaliteyle çalışan İzmir Alsancak Liman Meyhanesi olarak değerli misafirlerimize Klasik Türk mutfağından oluşan seçme lezzetler sunuyoruz. Senelerdir bilinen ve benimsenen samimi ortamımızla tatlarımızı birleştirdiğimiz bir hizmetle karşınızdayız.

Samimi bir ortam içerisinde Türk mutfağına ait lezzetleri usulümüze uygun bir araya getirdik. Taze günlük balıklarımızın damak tadınıza uyumu benimsenerek hazırlanmasından sunumuna kadar oldukça hummalı bir süreç yürütüyoruz.

Zamanla işimiz yuvamız haline geldikçe daha da ısındık. Hep ailemizi düşünerek hareket ettik, yenilendik. Küçük ama samimi bir ortam yaratmaya çalıştık. Gelen dostlarımızın da bundan keyif almasını istedik.

Meyhane muhabbetinin aslını yaşayacağınız mekânımızda, asla bölünmeyeceğinin garantisini verdiğimiz sohbetinizi ve eğlencenizi gelin, Alsancak Liman Meyhanesi’nde yaşayın! Rahatınızı çok önemsiyoruz. Güzel bir ortamda yemeklerimizi yemenizi istiyoruz. Ve tabii ki eğlence kısmı da var. Nikâh sonrası yemek kutlamanız için meyhane usulü bir eğlence sunuyoruz. Bu ruhu en iyi yansıtacak şekilde hizmet veriyoruz.

Bazen dertleri, bazen sevinçleri bazen de günün yorgunluğunu atmak isteyen birçok misafir ağırlıyoruz. Girdiğiniz andan itibaren hissedeceğiniz bir samimiyetle hizmet veriyoruz. Aile sıcaklığını yansıtarak, keyifli sohbetlere ev sahipliği yapıyoruz.

Hijyen konusuna dikkat eden ustalarımız güzel lezzetleri sizin için bir araya getiriyor. Kalamardan hamsiye kadar her damak tadına uygun tatlar sunuyoruz. Bu sebeple nikâh sonrası yemek kutlamanız için olması gereken bir menü yaratıyoruz.

Rahatlığın içinde eğlenceyi bulduğunuz, samimi sohbetlerle yeni hayatınızı kutladığınız bir yer burası. Eğer böyle bir atmosferin içinde kutlama yapmak istiyorsanız yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli! Telefon ve mesajla geri dönüş sağladıktan sonra bu sayede lezzetli, samimi ve eğlenceli bir nikâh sonrası yemek kutlamasına ilk adımları atıyorsunuz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Alsancak Mahallesi 1473. Sokak, Liman Cd. No:3, 35220 Konak

 • Haritadaki Konumu

  Alsancak Liman Meyhanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.