Alin's Cafe Restaurant

E-posta Gönder

Alin's Cafe Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Alin's Cafe Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Alin's Cafe Restaurant Hakkında

İzmir'in köklü mekanlarından biri olan Alins Cafe Alsancak, tarih boyunca İzmir'in cafe ve restoran sahnesine başarılı bir şekilde yön vermiştir. Uzun yıllardır İzmir halkı tarafından sevilen ve tercih edilen bu mekan, geçmişten gelen sıcak anıların önemli bir rol oynamıştır. İzmir kültürüyle sıkı bir bağ kurması ve herkesin anılarında kendine yer bulması, Alin's'in isim olarak taşıdığı büyük önemi vurgular niteliktedir.

Davet Alanları

İzmir'in merkezindeki en canlı noktalardan birinde yer alan Alin's Cafe Restaurant, geniş ve çok yönlü bir mekan sunuyor. Kapalı alanı ve bahçe bölümü ile misafirlerine farklı deneyimler sunabilen bu mekanımız, her mevsimde aynı konforu sağlayan özel bir tasarıma sahip. Bahçe kısmı, açılır kapanır sistemle tasarlanmış tavanı sayesinde mevsim koşullarından etkilenmiyor.

Mekanın iç tasarımı, birbirleriyle uyumlu ancak farklı dekorasyonlarla ayrılmış alanlar yaratma fikrini yansıtmakta. Bu özel düzenleme, misafirlerin farklı ambiyanslarda oturabilme ve farklı deneyimler yaşayabilme imkanı sunuyor. Ayrıca geniş masa düzeni seçenekleri sayesinde misafirlerin isteklerine uygun düzenlemeler yapmak mümkün.Mekanın konumu, geniş kapasitesi sayesinde çeşitli etkinliklere ve taleplere uygun olarak kullanılabiliyor.

Dekorasyon

Duvarlar, canlı ve etkileyici renklerle kaplanarak mekana enerji katmış, aynı zamanda bitkilerle zenginleştirilerek doğayla iç içe bir his uyandırmıştır. Tavan ise rengarenk objelerle süslenerek hareketlendirilmiş, göz alıcı bir görsel şölen sunmaktadır.Bahçe kısmında da aynı estetik anlayışı sürdüren Alin's, duvarları bitkilerle bezenmiş bir alan sunarak misafirlerine doğal bir atmosfer sunmaktadır.

Kare ve dikdörtgen ahşap masalar, şık ve özenle seçilmiş sandalyelerle tamamlandı, hem estetik bir denge hem de rahat bir oturma alanı oluşturuldu.Kapalı bölümünde ise taş duvar konseptli bir alan yaratılarak sıcak bir atmosfer sağlanmıştır. Aydınlık tasarımı sayesinde bu alan, samimi bir ortam yaratırken aynı zamanda ferah bir his uyandırmaktadır.

Hizmetler

Alin's Cafe Restaurant, şehir merkezindeki konumuyla öne çıkarken, yemek servisinin yanı sıra aynı anda birden fazla kutlamaya ev sahipliği yapabilme kapasitesiyle öne çıkıyor. İzmir düğün yemeği davetinizde tercih ettiğiniz catering, fotoğrafçı ve organizasyon firması hizmetleriyle de etkinliklerinizi unutulmaz kılma esnekliği sağlıyoruz. Esneklik, menü tadımı ve isteğe göre menüde değişiklik yapabilme olanakları, ekibimizin misafirlerine kişiye özel deneyimler sunma çabasını yansıtıyor.

Özel dekor ve kapasitesiyle şehir merkezindeki gözde mekanımızda, lezzetli yemekler eşliğinde unutulmaz anılara imza atmak için sizi davet ediyoruz. Nikah sonrası yemek davetlerinizi güzel hatıralarla süslemek için yanınızda olmayı dört gözle bekliyoruz. En mutlu anlarınızı İzmir nikah sonrası yemek mekanları arasında göz bebeği Alin's Cafe Restaurant ile yaşamak isteyen misafirlerimiz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir, “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Genel Koordinatör

İletişim

  • Adres:

    1450 sk. No.18/b alsancak

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Alin's Cafe Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.