Afilli Meyhane Balık

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Afilli Meyhane Balık
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Afilli Meyhane Balık Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Afilli Meyhane Balık Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Afilli Meyhane Balık Sık Sorulan Sorular

Afilli Meyhane Balık düğün fiyatları ne kadar?

Afilli Meyhane Balık düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Afilli Meyhane Balık düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Afilli Meyhane Balık kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Afilli Meyhane Balık 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Afilli Meyhane Balık düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Afilli Meyhane Balık düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Afilli Meyhane Balık düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Afilli Meyhane Balık düğün dışında kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, doğum günü ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Afilli Meyhane Balık Hakkında

Organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için gitmek istediğiniz yerler vardır. Bunların başında gelen Çeşme’de nikah sonrası yemeklerinizi gerçekleştirmek için size çok uygun bir işletme sunuyoruz. Afilli Meyhane Çeşme’de en güzel gecelerinize ev sahipliği yapıyor.


Çeşme’nin Çiflikköy mevkiisinde yer alan işletmemiz, denize sıfır konumu ile birçok işletmeden farklılaşıyor. Sevdiklerinizle hoş sohbetinizi lezzetli yemeklerle tamamlayacaksınız. Lezzetli mezelerimiz ve birbirinden farklı balık seçeneklerimizle güneşi masanızda batıracaksınız. Balıkçı teknelerinin bulunduğu, mavi berrak denizin eşsiz manzarası her masamızdan rahatlıkla görülüyor.


İzmir merkezden gelen konuklarımız maksimum 1 saat içinde işletmemize gelebiliyorlar. Özel otobüslerle Çeşme merkeze geldikten sonra Çiftlikköy dolmuşlarıyla işletmemize rahatlıkla gelebiliyorsunuz. Özel araçlarınızla gelmek isterseniz de park sıkıntısı çekmeyeceğinizi söyleyelim. Gece 02.00’a kadar kesintisiz hizmet veriyoruz.


Personellerimizin güler yüzlü ve ilgili olduğunu belirtelim. Kapıdan içeriye girdiğiniz andan çıktığınız ana kadar maksimum ilgi gösteren çalışanlarımızın amacı hiçbir problem yaşamadan organizasyonunuzu tamamlamak. Planladığınız bu geceyi bizimle 1 hafta önceden paylaşırsanız sizin için daha verimli bir hazırlık süreci gerçekleştirebiliriz. Masa ve sandalyeleri konum olarak en güzel yerden ayırabilir ve talebiniz doğrultusunda birleştirme yapabiliriz. Masa ve sandalyelerin süslenmesi konusunda bir talebiniz olursa ise bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve işletmemizde kullanabilirsiniz. Bu özel geceleriniz için dışarıdan profesyonel bir fotoğrafçı kiralayabilirsiniz. Böylelikle özel anlarınızı bu güzel manzaramızda ölümsüzleştirebilirsiniz.


Ege mutfağına hâkim aşçılarımız en güzel Ege mezelerini sizin içini hazırlıyorlar. Günlük ve taze şekilde hazırlanan mezelerimiz, masanıza renk katacak. Balıklarımızın da günlük tutulduğunu ve özenle temizlenip istediğiniz pişirme şekliyle masanıza getirildiğini söylemek istiyoruz. Servis elemanlarımızın hızı konusunda kendimize güveniyoruz.


Kısacası hiçbir aksaklığın yaşanmayacağı bu özel gecede Afilli Meyhane Balık Restaurant üzerine düşen her görevi yapacak. Bizi tercih etmek için formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Çiftlikköy Mahallesi 18 Sokak 52 B 35930 Çeşme, İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Afilli Meyhane Balık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.