35'lik Meyhane

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

35'lik Meyhane
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

35'lik Meyhane Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

35'lik Meyhane Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

35'lik Meyhane Sık Sorulan Sorular

35'lik Meyhane düğün fiyatları ne kadar?

35'lik Meyhane düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.35'lik Meyhane düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


35'lik Meyhane kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

35'lik Meyhane 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


35'lik Meyhane düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

35'lik Meyhane düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


35'lik Meyhane düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

35'lik Meyhane düğün dışında doğum günü, açılışlar, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

35'lik Meyhane Hakkında

Ege’nin en güzel tatil beldelerinden biri olan Çeşme’de nikah sonrası yemeği gerçekleştirmek isterseniz, kaliteli hizmeti ve sağladığı avantajlarla bölgedeki en iyi meyhanelerden biri olan 35’lik Meyhane’ye konuklarımızı bekliyoruz.


Sevdiklerinizle ve aile dostlarınızla gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz, nezih ve ferah bir ortam sunan meyhanemiz Alaçatı çarşıda bulunuyor. Kolay lokasyonu sayesinde zorlanmadan gelebileceğinizi söylemek isteriz. İzmir’den gelmek isteyen konuklarımız özel araçlarıyla ya da belediye ve özel otobüsler ile gelebiliyorlar. 45 dakika içerisinde Alaçatı’da oluyorsunuz. Özel araçlarınızla geldiğinizde ise çarşıya araç girmediğinden dolayı uygun bir yere aracınızı park edip 10 dakika yürüme mesafesiyle meyhanemize gelebilirsiniz.


Mekânımıza geldiğinizde açık ve kapalı alanımızın bulunduğunu göreceksiniz. Açılır-kapanır camekan ile oluşturduğumuz kapalı alanımız, mevsim koşullarına göre açılıp sokağa kadar uzayabiliyor. Böylelikle geniş bir alana sahip oluyoruz. Aynı zamanda açık alanımızda düzenli bir şekilde dizayn edilmiş masalarımız bulunuyor. Planlamanızı istediğiniz alana göre yapabilirsiniz.


Masa ve sandalye süsleme konusunda bir talebiniz var ise, organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve sevdiklerinize güzel sürprizler yapabilirsiniz. Bu özel geceler için özel konseptlerde süslemeler yapabiliyorlar. Ayrıca aksesuar temini de yapabiliyorsunuz.


Gece 04.00’a kadar kesintisiz hizmet veriyoruz. Bütün gece sizinle birlikte eğleniyor, sizinle birlikte gülüyoruz. Güler yüzlü personellerimiz organizasyonunuz boyunca hiçbir aksaklık yaşanmaması için çalışıyorlar. Meyhanemizdeki her detay ile samimi bir ortam sağlamaya çalışıyoruz.


Masa ve sandalye tercihlerimiz ile, şık ışıklandırmalarımız ile 35’lik Meyhane Çeşme’de en nezih ortamı konuklarımıza sunuyor.


Mezelerimiz hünerli ellere sahip aşçılarımız tarafından hazırlanıyor. Günlük ve taze malzemeler ile hazırlanmasına önemle dikkat ediyoruz. Balıklarımızın da canlı ve taze olduğunu söylemek istiyoruz. 35’lik Meyhane fiyatlarının da uygun olduğunu ve size özel cazip fiks menülerimizin olduğunu hatırlatmak isteriz.


Eğlence deyince akla gelen canlı müziği tabi ki meyhanemizde bulabiliyorsunuz. En eğlenceli orkestra ekibimiz, eşlik edeceğiniz şarkıları sizin için çalacak ve söyleyecekler.


Bizi tercih etmek isterseniz, formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yeni Mecidiye, Kemalpaşa Cd. No:110, 35937 Çeşme/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    35'lik Meyhane Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.