Pendik Nikah Sonrası Yemeği

Nikah sonrası yemeği veya eğlencesi için mekan arıyorsan en seçkin Pendik restoranlarını incele ve beğendiğin firmalardan fiyat teklifi al!

Esnek sözleşme Revzen

Pendik

Revzen

Kalabalık ve gürültüden uzak yeşilliklerle çevrili mekanımızda; hayatınızın en özel günlerinden birinde konuklarınızla birlikte eğlenebileceğiniz bir davet düzenlemek ister misiniz? O zaman doğru...

200-300 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

42 2
İncele
Esnek sözleşme Uzunlar Köy Düğünü

Pendik

Uzunlar Köy Düğünü

Mutluluğa yeni bir kapı araladığınız nikah gününüzün ardından doğanın kalbinde nezih bir nikah sonrası yemeği organizasyonuna imza atmak istiyorsanız, Uzunlar Köy İstanbul nikah sonrası yemekleri...

1 yorum

500-750 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

%20 indirim 10 1 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Nikah Sonrası Yemek Mekanları
Nikahını ve düğününü farklı tarihlerde planladıysan nikah töreninden sonra seni yalnız bırakmayan aile bireylerin ve yakın arkadaşların için küçük bir kutlama düzenleyebilirsin. Düğünün bir provası şeklinde olacak bu davetin için samimi ve sıcak olmalı. Biz bu noktada sana bir nikah sonrası yemeği vermeni öneriyoruz. Bu çerçevede bir davet gerçekleştirmek için tercih edebileceğin; İstanbul, Anadolu Yakası, Pendik ilçesinde bulunan restoranları buradan inceleyebilirsin. İlçenin Kaynarca, Yenişehir, sahil ve Kurtköy gibi farklı konumlarında hizmet veren bu işletmeler hakkındaki bilgilere kolayca ulaşabilirsin. Ardından merak ettiğin diğer detaylar için firmalarla iletişime geçebilirsin. Sunulan indirim fırsatlarından yararlanmak içinse ücretsiz fiyat teklifi istemen yeterli olacaktır.